Loredana publikon këngën e re, dedikim për Mozzik?

18/01/2020 - 21:30

Reperja Loredana Zefi, e cila përflitet për një histori të re dashurie me producentin gjerman, Maclud pas ndarjes nga Mozzik, publikoi këngën e saj më të re.

Kënga në Gjermanisht në bashkëpunim me Juju, e titulluar "Kein Wort" u pëlqye shumë nga publiku dhe në pak orë arriti miliona klikime.

Këngëtarja ka rrëfeyr për emisionin “Prive” se kënga flet për një histori të përfunduar dashurie dhe në të tregon se sa e urren personin me të cilin ka qenë në një lidhje.

Më tej ajo tregon se në tekst flet për shanset e dyta dhe mesa duket ajo nuk i paska aspak qejf. Pra, me këtë këngë Lori ja bën të qartë Mozzik që nuk ka më kthim apo jo.

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Supermodelja Gigi Hadid dhe këngëtari  Zayn Malik u rikthyen sërish bashkë pas ndarjes që zgjati pak më shumë se dy vite.

Këngëtari i njohur grek, Notis Sfakianakis është ndjerë keq gjatë një performace në skenë në një nga lokalet e natës në Athinë.

Regjisori Quentin Tarantino dhe bashkëshortja e tij, Daniella Pick, janë bërë prindër për herë të parë.

Ilda Bejleri është një nga personazhet më të komentuar rreth jetës së saj private për shkak të kuriozitetit të madh të ndjekësve të saj l

Një natë më parë, Aurela Hoxha, ishte pjesë e mbrëmjes së “Vogue” në festën e organizuar në Milano.

Që këto nuk janë kohë të qeta për Paris SG, kjo dihej. Por situata nuk pritet të ndryshojë, përkundrazi është përkeqësuar.

Nuk ishte e lehtë për këngëtaren Selena Gomez të linte pas krahëve lidhjen e saj me Justin Bieber, por duket se ajo e mori veten, ndërsa

Këngëtarja Katy Perry ka humbur ndjenjat gjatë audicionit të spektaklit "American Idol" në Sunriver, Oregon.

Moderatorja Arbana Osmani ka humbur një nga njerëzit e saj më të shtrenjtë, gjyshen.

Në një interviste për revistën "i-D", Gigi Hadid ka zbuluar shumë për jetën e saj personale.