Lori Hoxha feston 27-vjetorin e lindjes: Mbijetova 9862 ditë në këtë tokë!

19/10/2020 - 17:28

Trashgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha feston ditën e sotme ditëlindjen e saj të 27-ë. 

E para që e uroi në rrjete sociale ishte motra e saj, Sara, e cila ndau një foto të tyren nga fëmijëria, ku shkruante:

"Ka qenë një rrugë e çmendur, shoqja ime! Të dua shumë! Gjithmonë bashkë, do t’ia dalim pavarësisht çdo vështirësie!"

Ndërsa vetë Lori ka postuar në llogarinë e saj, një foto me tortën e ditëlindjes, ku shprehet falenderuese për çdo ditë të jetës së saj.

"Mbijetova 9862 ditë në këtë tokë! Falenderuese për të gjitha pengesat, arritjet, ngritjet, uljet, buzëqeshjet dhe lotët. Gjithçka! Po pres një udhëtim tjetër rreth diellit dhe ju falenderoj që jeni bërë pjesë!"- shkruan Lori.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Muzikantët e muzikës “live”-it, pas aktit normativ të fillimtetorit që ndalon hapjen e klubeve të natës, diskove, “lounge bar”-eve dhe mu

Këngëtarja e njohur, Rosela Gjylbegu ka rrëfyer së fundmi momente të rëndësishme nga jeta e saj e përditshme, por dhe mjaft personale.

Bebe Rexha përflitej që në korrik për një romancë të re, të cilën ajo vendosi ta“zyrtarizonte” në muajin shtator, në një foto ku kishte m

Prej pak kohësh, është përfolur një ribashkim mes reperit të njohur nga Kosova, Mozzik, dhe Loredanës, por askush prej tyre nuk kishte bë

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera në botë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora feston sot 30-vjetorin e lindjes.

Këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi ka kujtuar personat e afërm që humbi në Durrës nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit 2019.

Nëse do na duhet të përmendim disa vajza seksi, emri i këngëtares dhe aktores së njohur Jennifer Lopez është një nga emrat e parë që na v

Këtë të premte, ylli ndërkombëtar me origjinë shqiptare, Dua Lipa, do të përformojë live në 'Studio 2054', e cila do të transmetohet në v

Këngëtarja e "Jar of Hearts", Christina Perri ka humbur vajzën e saj të sapolindur.