Lori Hoxha flet për një nga periudhat më të vështira të jetës së saj

05/07/2020 - 15:50

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ka treguar prej kohësh se shpesh vuan nga ankthi.

Sot, teksa riposton në Instagram një foto të shkrepur më 5 korrik 2018, Lori ka zbuluar se momenti në det atë ditë nuk ka qenë aq i paqtë dhe relaksues siç duket në rrjete sociale.

"Kjo është fotoja ime e preferuar. Kjo ishte një nga periudhat më të vështira të ankthit në jetën time dhe të qenurit në një varkë më frikësoi pa masë sepse nuk kisha akses në spital dhe nëse vuani nga ankthi/paniku e kuptoni shumë mirë se për çfarë po flas. Nuk po shijoja asgjë që po bëja. Në këtë foto nuk isha aspak në moment dhe kjo tregon se jo gjithmonë jemi ajo që dukemi apo postojmë. Mund të dukem sikur po jetoj jetën më të mirë, por gjithçka që po kërkoja ishte pak qetësi."

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Disa kohë më parë, modelja Xhesika Kadiu përmes një postimi në “Instagram”, ka treguar se ka qenë në një lidhje dashurie me Robert Berish

Jeta private e personazheve të njohur është çdo herë në vëmendje të mediave e rrjeteve sociale.

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha tregoi se ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore për shkak se vua

Moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari, ka publikuar së fundmi një video ku shfaqet mjaft e kuruar dhe elegante.

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të personit të shtrenjtë në familje.

Me 10 çmime Grammy, një rekord 29 çmime Amerikane të Muzikës dhe pesë hite nr.1 në Billboard Hot 100, karriera e Taylor Swift ka parë një

George dhe Amal Clooney dhuruan 100 mijë dollarë për organizatat bamirëse me bazë në Liban.

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi ka një mesazh për gjithë ata që e komentuan për peshën.

Arnold Schwarzenegger ka festuar 73-vjetorin dhe ka mbledhur pothuajse të gjithë familjen për një festë të vogël.