Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Majk dhe Ghetto Geasy në bashkëpunim me këngëtarin e njohur

03/05/2021 - 19:43

Për të gjithë fansat e tyre që donin sërish një bashkëpunim mes tyre, Ermal Fejzullahu dhe Getto Geasy sjellin lajmi i shumëpritur. Dyshja ka bashkuar sërish forcat për një projekt të përbashkët, e këtë herë do u bashkohet edhe Majk. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Ermali, i cili ka zbuluar së fundmi se ky projekt është gati pasi xhirimet kanë përfunduar dhe videoklipi pritet të publikohet së shpejti.

Kënga e fundit e Getoarit dhe Majkut mban titulli “Hajde te baba”, e cila është pjesë e albumit të tyre të përbashkët, “Vaksina”. Ky projekt është një diss i fortë për të gjithë reperët e tjerë. Dy artistët godasin më së shumti reperët e rinj, të cilët i konsiderojnë si fëmijë dhe pilivesa. Nga ana tjetër, projekti i fundit i Ermalit është po ashtu një bashkëpunim dhe daton 6 muaj më parë. Ai bashkoi forcat me këngëtaren e mirënjohur Fifi për projektin me titullin “Përjetësi”, i cili u prit mjaft mirë nga publiku dhe numëron mbi 26 milionë klikime.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori Liam Hemsworth është gati që të martohet me partneren e tij, modelen Gabriella Brooks.

Para 20 vjetësh, Bill Gates njoftoi se do të jepte dorëheqjen si CEO i kompanisë gjigande që ai themeloi me Paul Allen në 1975.

Muzika, jeta e natës dhe koncertet pësuan një goditje të fortë gjatë vitit 2020 për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Ylli i muzikës pop Bebe Rexha ka zbuluar se e konsideron seksualitetin e saj “fluid”, dhe në një intervistë të re me Gay Times botuar të

Regjisori Eduart Grishaj dhe moderatorja Arbana Osmani, një nga çiftet e pëlqyera nga publiku shqiptar sot festojnë ditën e lindjes.

Më 26 dhe 27 maj do të zhvillohen netët gjysmëfinale të festivalit "Kënga Magjike 2021", ndërsa finalja do të jetë më 29 maj.

Seriali “La Casa De Papel” është një ndër më të preferuarit dhe të suksesshmit kohët e fundit.

Së fundmi, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka promovuar albumin që do të dalë së shpejti, si dhe ka postuar disa foto k

Rita Ora guxon me stilin dhe ajo kurrë nuk ka pasur frikë ta tregojë këtë.