Maluma mbyll përfundimisht kapitullin me Natalian, fotografohet me vajzën që i ka vjedhur zemrën

22/10/2020 - 11:02

Maluma është kthyer në idhullin e shumë femrave jo vetëm për këngët e tij por edhe për pamjen dhe stilin që ka.

Pas ndarjes së bujshme me modelen Natalia, këngëtarit së fundmi mesa duket dikush ja ka vjedhur përsëri zemrën.

Ajo është Susana Gomez një person aspak i njohur në botën e showbizit.

Bukuroshi kolumbian është fotografuar me atë në rrugët e Los Angeles të veshur të dy matchy-matchy me bluzë me kapuçë ku shkruhet edhe “Hawai”, titulli i këngës së Malumas që bëri namin.

Maluma, e kishte kombinuar bluzën me pantallona të shkurtra të verdha dhe një palë atlete portokalli. Kurse Susan kishte veshur tuta gri, teksa tërhoqi vëmendje me faktin se mbante dorën në xhepin në pjesën e pasme të pantallonave të këngëtarit ndërsa shikonte telefonin e tij.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori i njohur amerikan, Ben Affleck dhe e dashura e tij, Ana de Armas u panë duke shkëmbyer puthje në xhirimet e filmit të tyre erotik,

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa shkëlqeu mbremjen e ndarjes së çmimeve në “American Music Awards”.

Beyoncé, Taylor Swift dhe Dua Lipa dominojnë nominimet për 63-vjetorin e çmimeve më të rëndësishme të muzikës botërore Grammy.

Të gjithë sytë ishin nga Jennifer Lopez gjatë mbrëmjes së American Music Awards që u zhvillua në Los Angeles.

Moderatorja Arbana Osmani ishte një ndër të ftuarit VIP të ditëlindjes së Bes Kallakut, që u gjobit për mosrespektim të masave antiCovid.

Justin Bieber u ka kërkuar mediave të bëjnë zgjedhje më të mira në fotot që publikojnë prej tij, pasi ai është lodhur të duket i sëmurë n

Vëllai i Princeshë Diana-s, Charles Spencer nuk është aspak dakord me ngjarjet e serialit të famshëm "The Crown" që ka nisur tashmë në Ne

Agnesa Vuthaj është një nga modelet më të ëmbla të showbizit shqiptar. Ajo ka spikatur gjithmonë për stilin e veçantë të veshjes.

Covid-19, çdo ditë e më tepër po infekton më shumë njerëz se ç’ishte parashikuar.

Suksesi i dizajnerit kosovar, Valdrin Sahiti nuk po njeh limite.