Maluma zbulon datën e re të koncertit që do mbahet në Tiranë

20/03/2020 - 12:04

Këngëtari me famë ndërkombëtare, Maluma pritej që në datë 14 mars do mbante në Tiranë koncertin e tij. Por si pasojë e situatës së krijuar nga përhapja e koronavirusit në gjithë botën, koncerti u shty për një tjetër datë.

Së fundmi, Maluma ka bërë të ditur datat e reja të turneut të tij “11/11”, midis tyre dhe koncertin që do të mbahet në Tiranë.

Data e re e vendosur pë koncertin e këngëtarit është 6 shtator 2020 dhe koncerti do të mbahet te sheshi “Nënë Tereza” në Tiranë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Modelja e fitness-it Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "E Diell" në Top Channel.

Aktori i famshëm Kevin Hart është kthyer pas në kohë për të zbardhur dritë mbi tradhëtinë që i bëri bashkëshortes në vitin 2017.

Një ditë më parë bukuroshja shqiptare, Angela Martini festoi ditëlindjen e 34-ët.

 

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman ka uruar festën e Fiter Bajramit përmes një postimi në rrjete sociale.

Prej disa kohësh, Era Istrefi është përfolur për një lidhje dashurie me këngëtarin e famshëm britanik, Julian Perretta. 

Vetëm pak ditë më parë, aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë.

Albi Nako dhe Alba Hoxha janë një ndër çiftet që nuk e pranuan kurrë publikisht historinë e tyre të dashurisë.

Këngëtari i njohur  Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë.

Xhensila Pere ka folur së fundmi për shumë gjëra nga jeta e saj e jo vetëm në një intervistë me gazetarin Ronaldo Sharka, në emisionin "M