Marina Vjollca bëhet zyrtarisht imazhi përfaqësues i markës prestigjioze italiane

17/10/2020 - 09:37

Marina Vjollcën e shohim thuajse çdo të shtunë të veshur me Elisabetta Franchi në daljet e saj në ekran. Klasi dhe eleganca që qendron pas çdo veshje të brandit në fjalë i shkon më së miri përshtat Marinës.

Ditët e fundit, moderatorja ka udhëtuar drejt Milanos së bashku me partnerin, Getoar Selimin. Duket se kjo ‘arratisje’ ka ardhur për një arsye madhore, që nuk ka patur si qëllim vetëm argëtimin. Marina do të jetë ‘Brand Ambassador’ i Elisabetta Franchi-t, për Shqipërinë dhe Kosovën.

“E nderuar dhe e lumtur në ekstrem”, ka shkruar Marina teksa ka ndarë lajmin me ndjekësit. Një urim ka ardhur edhe nga Getoari, i cili nuk mund të ishte më entuziast se kaq për këtë bashkëpunim të së shoqes.

“Urime mbretëresha ime!”, ka shkruar Geti në foton ku Marina shihet në ambientet e Elisabetta Franchi-t. Si përfaqësuese për Shqipërinë dhe Kosovën, tashmë marka prestigjioze do të vijë bashkangjitur me imazhin e Marinës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Ermiona Lekbello rrëfeu para Bieta Sulos në “Ftesë në 5”, se ka nëntë muaj që jeton në hotel, pasi pandemia e koronavirusit ia

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bekuan ditën e sotme me një djalë.

Trashgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha feston ditën e sotme ditëlindjen e saj të 27-ë. 

Dy aktoret e famshme, Gwyneth Paltrow dhe Kate Hudson, kanë treguar së fundmi përvojat e tyre në set me disa nga partnerët e famshëm mesh

I ftuar në emisionin "Prive", në rubrikën "5 datat", këngëtari Ermal Fejzullahu është ndalur te data më e rëndësishme për të, kur është b

Aktorja e njohur, Eva Mendes ka ndarë një lajm të gëzueshëm për të gjithë fansat e saj. Ajo do t'i rikthehet sërish aktrimit, pas 6 vites

Shtatzënisë i ka ardhur fundi dhe Arbana Osmani ka sjellë në jetë vogëlushin e saj.

Udhëtimi i moderatores simpatike nga Durrësi, Xhesi Muçaj në drejtimin e emisionit "Dy botë" në RTV Ora, duket se i ka ardhur fundi.

Aktori i njohur, Matthew McConaughey po përgatitet së fundmi për librin e tij me kujtime, “Greenlight”, i cili do të publikohet ditwn e s

Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetëm në puntatën e p