Marsela Çibukaj anulon dasmën, por është gati të bëhet nënë për herë të parë

03/12/2020 - 21:24

Këngëtarja e njohur, Marsela Çibukaj ka disa vite që e ka bërë publike historinë e saj të dashurisë me partnerin Vitmar Bashaj. Çifti ka pasur plane edhe për martesë këtë vit, mirëpo pandemia e Covid-19, u ka prishur të gjitha planet dhe i ka detyruar të anullojnë ceremoninë.

Megjithatë, marrëdhënia e tyre është tashmë tejet e konsoliduar dhe po mendojnë edhe për të krijuar një familja së bashku.

Këtë e ka bërë publike vetë Marsela, në një intervistë ku është shprehur se për vitin e ardhshëm dëshiron të bëhet nënë për herë të parë dhe të ketë në krahë një bebe.

Gjatë intervistës, ka folur edhe partneri i saj, i cili ka  treguar  për mënyrën se si është njohur me këngëtaren e famshme, me të cilën ka tashmë një lidhje prej 8 vitesh.

“Jemi njohur para 8 vitesh, Marsela drejtonte një emision, ishte thjesht diçka aty, pastaj unë e kam parë te “The Voice”. Në mars të 2018 unë bëra hapin që fillova duke e kërkuar. U takuam në një lokal, më pëlqeu si ishte veshur. Dolëm për kafe dhe më pas filluam të shkruheshim”, - u shpreh Vitmari.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Filmi britanik i titulluar “Twist” do të shfaqet në SKY Cinema në datën 29 janar.

Aktorja e famshme, Ellen Page nuk është më femër. Në dhjetorin e kaluar, Page shokoi fansat me deklaratën e saj, duke zbuluar se në fakt 

Në mediat e huaja, janë publikuar fotot e para, që tregojnë ngjashmërinë e jashtëzakonshme të Kristen Stewart me Lady Dianën, në filmin e

Mirupafshim për të gjitha mediat sociale, Pamela Anderson nuk mund të durojë më.

Shefi i famshëm i kuzhinës Nusret Gokçe është në telashe.

Ndalimi i organizimit të dasmave dhe koncerteve për shkak të përhapjes së Covid-19 ka penalizuar mjaft artistë në vendin tonë.

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga nuk ka marrë pjesë në emisionin ku ishte e ftuar mëngjesin e sotëm, për shkak se babai i saj ndodhej

Në përvjetorin e parë të vdekjes së tyre, Vanessa Bryant, ka kujtuar përmes një letre vajzën e saj Gianna dhe bashkëshortin Kobe.

Reperi Gold Ag e ka treguar gjithmonë me krenari dashurinë për atdheun dhe prej vitesh gëzon nënshtetësinë shqiptare.

Në inaugurimin e Presidentit Joe Biden, Lady Gaga ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj, Michael Polansky.