Meghan ishte paralajmëruar nga miqtë britanikë për martesën me princin Harry

21/10/2019 - 17:39

Dukesha Meghan Markle ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike që pas martesës së saj me Princ Harry-n. Mediat e huaja e sidomos ato britanike, gati çdo ditë kanë shkruar për të lidhur me mosrespektimin e rregullave mbretërore, apo se ishte shkaku i sherrit mes William dhe Harry etj.

Në intervistën e saj më të fundit, Markle është shprehur se miqtë e saj britanikë e kishin paralajmëruar për këtë vëmendje mediatike që do të merrte gjatë gjithë kohës.

“Është e vështirë, nuk mendoj se çdokush do e kuptonte. Por kur e takova bashkëshortin tim, miqtë e mi ishin të lumtur sepse unë isha e lumtur, ndërsa miqtë e mi britanikë më thanë: Jemi të sigurt që ai është i mirë, por nuk duhet ta bësh sepse mediat britanike do të të shkatërrojnë jetën”, - shprehet Meghan.

Ndonëse dukesha e Sussex po kalon në një periudhë shumë të vështirë gjatë gjithë kësaj kohe ka patur mbështetjen e bashkëshortit të saj, princit Harry.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Selena Gomez ka bërë sërish të flitet për të pasi një komenti që ka lënë në një nga fotot e modeles së njohur Bella Hadid.

Rudina Dembacaj, sot aktore hunori, po përflitet gjerësisht në media për lidhjen e re, gje që mendohet se ka qenë pikërisht shkaku që i d

Më shumë se një vit më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa i dha fund bashkëjetesës 18-vjeçare me muzikantin Erjon Zaloshnja.

Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një lidhje dashurie me modelen Heidi Lushtaku.

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli është ngacmuar së fundmi për librin e tij "Sekretet e shijes", i prezantuar në panarin e këtij

Dy vite më parë bëri bujë historia e mbrojtësit të Kombëtares Andi Lila, i cili në një video amatore, tregoi një barsoletë për të qeshur

Eneda Tarifa është një nga këngëtaret më të talentuara në Shqipëri.

Këngëtarja Ariana Grande po kalon disa probleme shëndetësore, çka mund ta detyrojë të anulojë koncertet e saj për turneun botëror.

Duka i Yorkut ka folur publikisht për BBC rreth akuzave për përdhunim ku tha se incidenti i përfolur me një amerikane 17-vjeçare nuk ka n

Mbrëmjen e djeshme, në emisionin ‘Shiko kush luan’ ka qenë e ftuar këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Fifi, e cila na s