Meghan Markle po jeton jetën si një amerikane e lirë

14/01/2020 - 17:47

Po pyesni veten se çfarë po bën Meghan Markle në Kanada, ndërkohë që Princi Harry merret me pasojat e vendimit të tyre për të hequr dorë nga familja mbretërore?

Sipas “E!News”, Dukesha është rikthyer në rezidencën që ajo dhe Harry qëndruan gjatë gjithë pushimeve të tyre të fundvitit dhe një burim zbulon se po shijon lirinë e saj mes gjithë dramës.

Sipas burimit: “Ajo më së shumti qëndron në shtëpi, por bën një xhiro në mes të ditës vetëm për të dalë nga shtëpia”.

Dukesha me sa duket ka eksploruar ishullin Vancouver vetë, duke drejtuar një “Range Rover”, me makinën e sigurisë që i vinte nga pas.

Siç shpjegon burimi, “Ajo ka shkuar për një xhiro nëpër qytet dhe për të marrë dikë në aeroport që dukej si nëna e saj”.

Ndërkohë, një burim tjetër tregon se Meghan ishte parë duke shkuar në një farmaci të dielën:

“Me fjalë të tjera, ajo po jeton një jetë plotësisht normale me djalin Archie larg dramës në Angli”.

Është e paqartë se kur Princi Harry do të kthehet në Kanada për t’u bashkuar me Meghan dhe Archie-n, por Mbretëresha ka konfirmuar se ajo i mbështet ata, duke thënë “Harry dhe Meghan kanë bërë të qartë se ata nuk duan të mbështeten në fondet publike në jetën e tyre të re”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Të gjithë ishim në pritje të një dasme me plot të ftuar të çiftit Klea Huta dhe Elgit Doda, sidomos edhe pas “ceremonisë” së improvizuar

I ftuar këtë të diel në emisionin “ThumbOn” në TV Ora ka qenë ministri i Turizmit Blendi Klosi.

Zemra e Selena Gomez u ndal herën e parë, kur ajo u takua me Jennifer Aniston.

Brad Pitt i fitoi të gjitha lavdërimet nga kritikët dhe audienca për rolin e tij në ‘Once upon a time in Hollywood’ të Quentin Tarantino 

Kohëve të fundit është përfolur për një marrëdhënie të mundshme midis Romeo Veshaj dhe Sara Kolamit, madje supozohej që ishin njohur në a

Teksa Stresi merret me muzikë në Shqipëri, Keisi vazhdon jetën e saj në Kanada, ku ndjek studimet e larta.

Loredana dhe Mozzik kanë qenë një ndër çiftet më të përfolur të kohëve të fundit.

Pasi solli në jetë djalin e saj Efehan në maj të 2019-ës, bukuroshja shqiptare Almeda Abazi iu përkushtua tërësisht të voglit, duke hequr

Balerina e njohur Klaudia Pepa ka publikuar në rrjete sociale foto në një vend me dëborë.

Këngëtarja Taylor Swift nuk do të performojë në “Grammy Awards”, pasi ka anuluar performancën surprizë në mesin e akuzave për seksizëm që