Mes Sarës dhe Vjollca Hoxhës, Lori zgjedh cila është mami më e mirë

27/09/2020 - 18:46

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ishte e ftuar mbrëmë në premierën e emisionit “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën.

Në rubrikën “Ndaje ose haje” Lori u vu përpara një zgjedhje të vështirë për shkak të pyetjes pikante që e detyronte të hante ushqime të shpifura.

Modelja Emina Çunmulaj i tha Lorit të zgjidhte midis mamit të saj, Vjollca Hoxhës dhe motrës Sarës e të tregonte se cila nga të dyja është mami më e mirë.

“Po mendoj që mami im i ka mësuar më të mirat motrës sime,prandaj mendoj që motra ime është mami më e mirë.”, u përgjigj ajo me diplomaci.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur, Beyonce ka pozuar për numrin e muajit dhjetor të “British Vogue”.

Princ Leka dhe Elia Zaharia u bënë u bënë prindër të një vajze më 22 tetor, të cilën vendosën ta quajnë Geraldina.

Aktorja e njohur hollivudiane, Scarlett Johansson është martuar në fshehtësi me të fejuarin e saj Colin Jost.

Kim Kardashian, mbushi 40-vjeç disa ditë më parë, ndërsa festa e saj ishte kryefjala e të gjitha mediave.

Xhevdet Ferri u nda nga jeta në moshën 59-vjeçare më 16 janar të këtij viti.

Legjenda e muzikës, Elton John teksa ka folur në një videolive me këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e ka komplimentuar atë publ

Dhjetë ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj  u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Die

Nuk është thashethem, ka një njeri të ri në jetën e Adele.

Gwen Stefani i ka thënë “Po” propozimit për martesë të Blake Shelton, pas 5 vitesh së bashku.

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka zbuluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina më në fund e kanë fituar bete