"Mezi presim të të takojmë", Almeda Abazi sërish në pritje të ëmbël

25/11/2020 - 11:00

Almeda Abazi Sayisman dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman do të bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmin e bukur e ka ndarë vetë bukuroshja shqiptare përmes një postimi në Instagram.

"Bebi numër 2 në pritje. Mezi presim të të takojmë", shkruan Almeda krahas fotove me partnerin, duart e të cilit qëndrojnë mbi barkun e saj.

Almeda dhe Tolgahan janë prindër të vogëlushit Efehan, i cili erdhi në jetë 5 majin e 2019-ës.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në muajin dhjetor të vitit 2019, martesa e Justin Timberlake dhe Jessica Biel ishte pranë përfundimit, për shkak të disa fotove ku artist

Ermal dhe Sabri Fejzullahu janë dy emra mjaft të dashur për shqiptarët.

Moderatorja e njohur, Xhemi Shehu është mjaft diskrete përsa i përket jetës së saj private. Xhemi ka preferuar ta mbajë sekret bashkëshor

Moderatori dhe gazetari i njohur, Sokol Balla është bërë baba për herë të tretë. Lajmin e ka dhënë vetë Balla teksa ishte i ftuar në emis

Prej vitesh, këngëtari Alban Ramosaj dhe fotografi Endrit Mërtiri kanë patur një miqësi të ngushtë.

Kate Winslet ishte vetëm 21 vjeçe kur roli i saj në "Titanic" e ktheu atë në një yll ndërkombëtar.

Aktorja shqiptare, Adriana Matoshi krahas angazhimit në rolet filmike e teatrale ka ndërmarrë një hap të rëndësishëm për jetën e saj, duk

Justin Hartley dhe Chrishell Stause janë divorcuar zyrtarisht. Çifti i aktorëve u martuan në 2017-ën ndërsa u ndanë në vitin 2019.

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri mund të kandidojë për herë të tretë për deputet në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Pak kohë më parë, Fifi zbuloi se ishte kushërirë me Ermal Fajzullahun.