Ministri Klosi revoltohet keq me gazetaren live: Ta dija që do më thoje këtë s'të vija në emision!

27/01/2020 - 07:46

I ftuar këtë të diel në emisionin “ThumbOn” në TV Ora ka qenë ministri i Turizmit Blendi Klosi.

Fatma Haxhialiu e ftoi në studio duke e emëruar si "Ministria e Qejfit", kjo referuar turizmit si sektori që të gjithë ne e shohim me syrin e qejfit, pasi nënkupton argëtim. Por ministrit Klosi nuk i ka pëlqyer mënyra si e prezantuan moderatoret dhe u shpreh se nuk ishte aspak dakord me këtë.

"Nuk më kanë quajtur ndonjëherë ministër qejfi. Nuk më pëlqeu, ta dija nuk do vija në emision", u shpreh Klosi.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Arilena Ara ka vendosur të bëhet akoma më bjonde! Këngëtarja e njohur, e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion, ka lyer flokët

E ftuar në emisionin “Ellen Tv Show”, Kris Jenner u vu përballë disa pyetjeve lidhur me familjarët e saj, duke u detyruar të zgjedhë mes

Vrasjet e dy grave njëra pas tjetrës tronditën nga bashkëshortët e tyre tronditën vendin.

Media Britanike, BBC i ka dedikuar një artikull të veçantë pjesëmarrësve të këtij edicioni në "Eurovision", ku është ndalur edhe te këngë

Bebe Rexha ka folur hapur për herë të parë rreth përvojës së saj me çrregullimin bipolar që kur bëri publike diagnozën e saj në prillin t

Fatmir Hysenbelliu i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në TV Ora ka treguar sakrificën më të madhe që ka bërë për dashurinë.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka falënderuar të gjithë miqtë dhe dashamirët që i kanë qëndruar pranë në këto çaste të vështira që po k

Mamaja e këngëtares Xhesika Polo, njëherazi edhe motra e këngëtares së njohur Valbona Mema, është ndarë nga jeta ditën e djeshme.

Pas javëve të tëra impenjime për shkak të Megxit, më në fund princi William dhe Kate Middleton kanë marrë disa ditë pushime me fëmijët e