Moderatorja Dajana Shabani pendohet për lëvizjen e saj: Është faji im!

12/11/2019 - 17:10

Moderatorja Dajana Shabani duket se është penduar që është larguar nga emisioni i mëngjesit në “Ora News”,

Së bashku me kolegët e saj, Besmir Metanin dhe Zogun e Tiranës, ata moderojnë “La casa de los 3s”, ndërsa në vend të tyre erdhën dy moderatorët e njohur Kelvi Kadilli dhe Arjola Shehu.

Gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit në InstaStory, dikush i shkruan moderatores: “Ju shkonte shumë ai emisioni i mëngjesit. Tani nuk kam me se e pi kafen në mëngjes.”

“Është faji im, e bëra unë atë lëvizje.”- ia kthen ajo.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Reperi amerikan Juice WRLD ka humbur jetën në moshën 21- vjeçare për shkak të arrestit kardiak.

Eneda Tarifa është fituesja e edicionit të këtij viti të festivalit "Kënga Magjike", një tjetër trofe për Flori Mumajesin, kantautorin e 

Reperi Viktor Paloka, i njohur në skenë si Unikkatil-i ka humbur të atin.

Së fundmi u zbulua në media se këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli është në një lidhje me një biznesmen turk.

I ftuar pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon ishte këngëtari  Devis Xherahu dhe partnerja e tij, Ertemiona Mejdan

Në muajin shtator, moderatorja e njohur Jonida Vokshi njoftoi se do të largohej nga “shtëpia e saj” për 10 vite, “DigitAlb”.

Një ditë më parë, këngëtari i njohur Justin Timberlake i kërkoi falje bashkëshortes pas fotove që qarkulluan në rrjet ku ai dhe kolegia e

Mbyllet emisioni "Casa de los 3s" i moderuar nga Dajana Shabani dhe Besmir Metani dhe Hermes Nikaj i njohur si "Zogu i Tiranës", i cili d

Morena Taraka është një ndër personazhet e ekranit që pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit udhëtoi drejt Shqipërisë për t’ju ardhur në ndi

Pak ditë më parë, Justin Timberlake u fotografua nën shoqërinë e aktores Alisha Wainwright në New Orleans.