Monica Bellucci të lë pa fjalë edhe në moshën 55-vjeçare (FOTO)

20/02/2020 - 23:02

Monica Bellucci është një ndër aktoret më të njohura italiane, e kjo jo vetëm falë talentit të saj, por edhe pamjes së jashtme.

E spikatur gjithmonë për një bukuri tipike mesdhetare, aktorja ka treguar edhe njëherë se vijon të jetë në super formë.

Në Instagram, Bellucci ka postuar disa foto ku shfaqet e veshur seksi në poza provokuese.

Aktorja për momentin është beqare. Ajo u nda më 26 gusht të vitit 2013 nga aktori francez Vincent Cassel me të cilin ka dy vajza, Deva dhe Leonie.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Rezarta Shkurta njihet nga të gjithë për këngët e saj dhe si një biznesmene e suksesshme, por edhe për lidhjen e saj me nipin

Kjo ditëlindje për Fifin ishte ndryshe nga gjithë të tjerat sepse nuk mund të ishte pranë njerëzve të saj më të dashur, për shkak të izol

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, edhe pse vitet ka shtuar shumë kilogramë, ai shprehet se gjatë këtyre ditëve të karantinës, si pasoj

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, si rrallë herë ka folur për bashkëshortin e saj, ndërsa ka treguar edhe se si nisi historia e tyre e

Në fillim të marsit, Katy Perry dha lajmin e shtatzënisë në mënyrën më origjinale.

Këngëtarja e njohur Pink ka treguar është prekur nga koronavirusi. 

Pas kthimit nga Amerika, këngëtari Robert Berisha qëndroi 14 ditë në izolim në Qendrën e Studentëve në Prishtinë, si rrjedhojë e masës së

Oprah Winfrey, moderatorja e famshme amerikane, ka deklaruar se do të dhurojë 10 milionë dollarë për të mbështetur njerëzit dhe qytetet n

Leonardo DiCaprio do të ndihmojë në nismën e Fondit të Ushqimit të Amerikës, i cili tashmë ka mbledhur 12 milionë dollarë për të ndihmuar