Monika tregon si po e kalojnë izolimin: Loriku fle gjithë ditën

14/03/2020 - 17:13

Pak ditë më parë, ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana tregoi se është vetëizoluar në banesën e tij në Itali për shkak të koronavirusit, ndërsa iu bëri thirrje qytetarëve që të kufizojnë kontaktet fizike në mënyrë që të mos lejojmë përhapjen e virusit.

Sot, bashkëshortja e ish-kapitenit, Monika ka treguar sesi po e kalojnë këtë periudhë të vështirë përmes disa postimeve në Instagram.

E pyetur nga një ndjekës se kush është fëmijë më i rrëmujshëm këto ditë në shtëpi, Boiken apo Loriku, Monika ka treguar se ky i fundit fle pjesën më të madhe të kohës.

Mes të tjerash Monika thotë se i lan duart për 20 sekonda sa herë që prek ndonjë send që vjen nga jashtë.

"Ne punojnë", i përgjigjet një tjetër ndjekësi i cili e pyet se si e kalojnë ditën ndërsa poston foto të disa vizatimeve të bëra nga i biri.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E ftuar në emisionin televiziv “Extra” këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha rrëfeu për herë të parë frikën që pati pasi të dy pri

Gazetarja Dasara Karaiskaj ishte e ftuar së fundmi në emisionin "Mes Yjesh" në Ora News.

Këngëtarja Jennifer Lopez është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku pasqyron jetën familjare dhe aktivitetet e saj të panumërta.

Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino janë ndarë përsëri.

Naomi Campbell, supermdolja e famshme, ka ditur sërish si të tërheq vëmendjen me fotot më të fundit të shkrepura në metronë e New York.

Një ditë më parë, Armina Mevlani, bëri një postim që i bëri të gjithë të dyshojnë se ajo ishte në pritje të ëmbël.

Nëna e Nejmarit, Nadine Goncalves tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, kur para pak kohësh njoftoi lidhjen me 23-vjeçarin Tiago Ramos, me të

Ka kalur më tepër se një vit që nga publikimi i fotove topless, të balerinës së mirënjohur Isida Mollaymeri, dhe sërish vazhdojnë të kome

Ribashkimi i Jonida Maliqit me Romeon ka qenë padyshim lajmi i këtyrë ditëve karantine.

Gjatë kësaj periudhe izolimi, Rita Ora ka qëndruar në një vilë me qira, në periferi të Londrës.