Mos vallë me këtë veprim Fifi e pranoi hapur lidhjen e saj të dashurisë? (FOTO)

24/10/2020 - 18:22

Këngëtarja e njohur, Fifi në të gjitha intervistat e saj ka deklaruar se është marrëzisht e dashuruar duke mos dhënë më shumë detaje për djalin që i ka vjedhur zemrën.

 Pak kohë më parë këngëtares ju zbulua padashje identiteti i të dashurit të saj pasi i kishte bërë “tagg” në një InstaStory ku i shprehte se do të bëntë çdo gjë për të.

Së fundmi nëse i hidhni një sy profilit të Fifit në Instagram ajo ndjek vetëm një person dhe ai është Xhuljo, duke konfirmuar kështu lidhjen e saj me djaloshin simpatik.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi zbuloi para pak ditësh përmesdisa fotove në Instagram ku shfaqej pranë bashkëshortit të saj, Tolgahan

Jonida Maliqi ka folur për herë të parë për divorcin nga ish-bashkëshorti i saj në rubrikën "Tani mund të këndosh" tek "E Diela Shqiptare

Yolanda Hadid po e shijon shumë të qenurit gjyshe dhe këtë e shfaq edhe në rrjetet sociale.

Listës së figurave publike që preken nga Covid-19 i është shtuar edhe këngëtarja Diona Fona.

Moderatorja e njohur Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë në tetor dhe solli në jetë një djalë të quajtur Diell.

Në ditët e sotme koncertet muzikore nuk janë problem për artistët, dikur ishte ndryshe.

Dua Lipa e ka bërë tashmë të qartë përgjatë viteve që është shumë krenare për kombësinë e saj shqiptare dhe këtë e ka treguar më shumë me

Muzikantët e muzikës “live”-it, pas aktit normativ të fillimtetorit që ndalon hapjen e klubeve të natës, diskove, “lounge bar”-eve dhe mu

Këngëtarja e njohur, Rosela Gjylbegu ka rrëfyer së fundmi momente të rëndësishme nga jeta e saj e përditshme, por dhe mjaft personale.