Mozzik hap zemrën për ndarjen nga Loredana: Divorci është rrugës

22/11/2019 - 15:33

Pasi shokuan fansat për ndarjen e tyre, Mozzik ka hapur zemrën për të folur për marrëdhënien e tij me Loredanën, me të cilën ka edhe një vajzë.

Në një intervistë për portalin zviceran "20 min", reperi zbuloi se po divorcohet nga bashkëshortja e tij, ndërsa kujton edhe një herë takimin e parë me të para katër vitesh.

Ai tha se Loredana është nëna e vajzës së tij dhe kurrë nuk do të thoshte asgjë të keqe ndërsa la të kuptohej gjithashtu se diçka nuk shkonte me të. Mozzik u pyet nëse do ta humbasë lejen e qëndrimit në Zvicër nëse divorcohet dhe ai tha që do të respektojë ligjin:

“Jo, nëse ligji thotë kështu, kështu është dhe unë e respektoj atë. Divorci tani është rrugës. Por jam i sigurt se do të marr një vizë pune për koncertet e mia.”

Si është Loredana si një femër?

Ajo ka një zemër të madhe dhe i do njerëzit, por ajo duhet të ndryshojë!

Në çfarë mënyre?

Nuk dua ta them këtë në publik pasi ajo e di vetë!

Sa të rëndësishme janë për Loredanën paratë dhe luksi?

Nuk e di!

Ti ke kohë që ke qenë i lidhur me Loredanën! Si u takuat?

I shkrova në Instagram dhe mendova “Çfarë gruaje e mrekullueshme” dhe më pas prita një javë për t’i shkruar sërish. Për ditën e Shën Valentinit 4 vite më parë, ne u takuam për herë të parë.

Si ishte takimi i parë?

I çuditshëm. Shkuam në restorant dhe të gjithë po na shikonin. Në një pikë unë i thashë Lorit: “Çohu të ikim!”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, për faktin se kanë luajtur me idenë që janë më shumë koleg

Olti Curri ka thënë dy fjalë për këngët e reja shqiptare që po publikohen këtë sezon vere!

Romanca mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit Romeo Veshaj është në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Jada Pinkett Smith ka pranuar që ka qenë e lidhur me këngëtarin August Alsina, ndërsa ishte e martuar me Will Smith.

Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli mori një famë të madhe me rolin e saj si “Hyrrem” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, serial hist

Ditën e djeshme këngëtari shumë i dashur për publikun Ledri Vula festoi ditëlindjen.

Rudina Magjistari ka eksperimentuar rrallëherë me ‘look-un’ e saj duke u shfaqur përherë në ekran me pamjen e saj me flokët biondë.

Aktori i Hollywood Johnny Depp ka marrë hak sot në mbyllje të seancës së katërt të gjyqit duke thënë se ish-gruaja e tij pinte dy shishe

Pas shumë vitesh në ekranin e Top Channel, duket se moderatorja e programit "Portokalli", Xhemi Shehu ka dhënë dorëheqjen.

Me një foto nga momentet e tyre romantike, Sara Hoxha i ka dedikuar një urim të ëmbël partnerit të saj, Ledri Vula i cili sot feston ditë