Ndjekësit e kritikojnë për distancën, Dojna Mema zbulon se ka kaluar Covid-19

01/12/2020 - 12:46

Moderatorja Dojna Mema prezantoi këtë vit koncertin virtual që u mbajt me rastin e "Natës së Bardhë" më 29 nëntor, ku artistët u ngjitën në skenë pa publik, për shkak të rregullave për mos përhapjen e Covid-19.

Në një postim në Instagram, Dojna ka ndarë me ndjekësit disa momente nga prezantimi i pazakonshëm siç e quan edhe ajo, ku shfaqet me këngëtarët në skenë.

Mirëpo ndjekësve të saj ju ka tërhequr vëmendjen fakti që Dojna qëndron shumë pranë artistëve në skenë, ku e kanë kritikuar moderatoren të ruajë distancën.

"Dojnaaa distancën goce se kemi hallin edhe të gjyshes", i shkruan ndjekësja dhe moderatorja i është përgjigjur duke zbuluar që e ka kaluar Covid-19.

"E kam kaluar Covid-19 dhe sipas analizave të fundit vazhdoj të jem imune duke mos përbërë rrezik për të tjerët, aq më tepër për gjyshen."

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Eni Koçi para pak kohësh zbuloi se kishte kaluar Covid-19 dhe nuk kishte patur ndonjë shqetësim.

Aktorja Ema Andrea si asnjëherë më parë ka rrëfyer detaje nga jeta e saj private.

Megjithëse ishim mësuar ta shihnim bjonde, të gjithë u habitëm kur këngëtarja Bebe Rexha u shfaq në Instagram duke lyer vetë flokët e saj

Këngëtarja e njohur, Adele dhe ish-bashkëshorti i saj, Simon Konecki kanë arritur në një marrëveshje divorci dy vite pas ndarjes.

Pas freestyle, Don Xhoni mori një famë mjaft të madhe në emisionin e Meriton Mjekiqit që theu shumë rekorde dhe i dha atij një vend direk

Në muajin shtator të vitit që lamë pas, supermodelja e njohur, Gigi Hadid solli në jetë vajzën e saj, fëmijën e parë me partnerin Zayn Ma

Brenda pak vitesh Tayna u kthye në një nga reperet më të suksesshme shqiptare.

Aktorja e njohur turke, Neslihan Atagül Doğulu ditët e fundit dha lajmin se është larguar nga seriali "Vajza e ambasadorit", për shkak të

Aktori i njohur për rolin e Omerit në serialin “Diamante dhe dashuri”, Engin Akyürek, prej pak kohësh ka nisur xhirimet për një serial të

Arnold Schwarzenegger kthehet në rolin e Terminatorit për të ftuar të gjithë që të bëjnë vaksinën anticovid.