"Ndonjëherë mezi eci dhe çohem nga krevati", Sara Hoxha zbulon sikletet që po kalon gjatë shtatzanisë

16/09/2020 - 13:48

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Kjo e fundit, ndan shpesh me ndjekësit foto ku tregon barkun e rrumbullakosur dhe duke parë imazhet e saj, fansat e blogeres kanë menduar se shtatzënia e Sarës po shkon më së miri.

"A ta bëj i pyetje kështu shqetësime shtatzënie ke ti? Zot na ruaj, ne vdiqem te shkretet, te vjella, vap, siklet, ankth, preokupim sa herë bëjmë ecografi dhe analiza. Ca me të thonë ishalla qofsh si ne foto", i shkruan një ndjekëse Sarës e cila i ka kthyer përgjigje menjëherë, duke zbuluar sikletet që ajo po kalon gjatë shtatzanisë.

"Kam si jo. Mesi me këputi fare (ndonjëherë mezi eci dhe çohem nga krevati), për analizat mos me fol se stresi dhe qejfi me i madh aty qenkan bashke, vape sa të duash… por nuk i kap aparati fotografik këto edhe s’ka pse. Bëjmë foto për qejf jo për hall. Te uroj shtatzëni sa me te lehtë."

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Për blogerin durrsak, Olti Curri në ditët e sotme nuk ka rëndësi të jesh i bukur apo inteligjent, rëndësi ka sipas tij të jesh "p*** s**e

Ndonëse ka arritur majat e suksesit në industrinë muzikore në botë, këngëtarja Rita Ora e ka përkrahur gjithmonë Shqipërinë dhe Kosovën.

Koncertet dhe muzika live në bare e restorante që prej muajit mars është e ndaluar për shkak të pandemisë së Covid-19.

Gjithmonë më pranë njëri-tjetrit Katie Holmes dhe shefi Emilio Vitolo të cilët nuk fshihen më.

Gjetja e dy pistoletave, teksa këngëtarja Fjolla Morina po hynte në territorin shqiptar me makinën e saj “Audi” i kushtoi masën “arrest s

Reperi i njohur Stresi ka rezultuar pozitiv me koronavirus, gjë që e ka befasuar atë.

Gjatë episodit të djeshëm të “Big Brother VIP” në Itali (Grande Fratello VIP), si i ftuar special, aktori Gabriel Garko zbuloi – pa qenë

Arbana Osmani dhe Eduard Grishaj do të bëhen së shpejti prindër.

Reperi shqiptar Geri Xhara, i njohur me emrin e artit si Big Basta prej disa vitesh është zhvendosur me familjen e tij në Zelandën e Re.

Këngëtarja e njohur Arilena Ara po shënon një tjetër arritje në karrierën e saj, duke u bërë pjesë e botës së modës.