Ndryshimi i Genta Ismajlit, si dukej këngëtarja përpara operacioneve plastike

14/01/2020 - 09:01

Trendi i operacioneve plastike te personazhet e famshëm i ka pushtuar gati të gjitha, dhe kësaj tendence nuk kishte se si t’i shpëtonte as Genta Ismajli.

Këngëtarja e cila u dallua nga të tjerat që në paraqitjen e parë, tani është vështirë ta dallosh nga të tjerat sa i përket pamjes.

Ajo u largua për pak kohë nga skena, duke u zhvendosur në Amerikë, ku erdhi me një pamje tjetër që i habiti te gjithë, raportojnë mediet kosovare.

Tani Genta përflitet mjaft shumë për jetën private, pasi ajo është në një lidhje me një biznesmen turk.

Por të kthehemi pas në kohë, ja si dukej Genta para operacioneve dhe si duket tani...

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Teksa po realizonte një video live në Instagram, supermodelja Gigi Hadit tregoi barkun e rrumbullakosur.

Këngëtarja e njohur Olta Boka është bërë nënë për herë të parë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me 10.3 milionë ndjekësit e saj në “Instagram

Megjithëse është shumë i ri, vetëm 21 vjeç, Brooklyn Beckham është fejuar me partneren e tij Nicola Peltz, 25 vjeçe.

Del autopsia e vdekjes së aktores Naya Rivera, trupi i së cilës u gjet një ditë më parë në liqenin Piru.

Aktori i njohur i telenovela meksikane, Raymundo Capetillo ka humbur betejën me koronavirusin.

Motra e Cristiano Ronaldos, Elma Aveiro, fut në telashe familjen e CR7.

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, për faktin se kanë luajtur me idenë që janë më shumë koleg

Olti Curri ka thënë dy fjalë për këngët e reja shqiptare që po publikohen këtë sezon vere!