Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Almeda Abazi poston foton me bashkëshortin

04/05/2021 - 23:00

Almeda Abazi ndodhet në ditët e fundit të pritjes së ëmbël. Çifti pret të bëhen prindër të një vajze, detaj që e zbuluan nga një festë familjare në shtëpi.

Bukuroshja me origjinë shqiptare është tejet aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Ajo ka postuar sot një foto me bashkëshortin Tolgahan, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur, ndërsa mban veshur një fustan të kaltër. 

Pak muaj më parë, Almeda dhe familja e saj u infektuan me Covid-19, por që fatmirësisht e kaluan lehtë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Fituesi i dyfishtë i Oskarit Robert De Niro ka kaluar javët e fundit duke filmuar filmin e ri "Killers of The Flower Moon"  ku plagosi kë

Nuk ka më dyshime, Rita Ora dhe regjisori i famshëm Taika Waititi janë bashkë.

Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi prej shumë vitesh janë mikesha të ngushta.

Princi Harry e përshkroi jetën mbretërore si një përzierje midis filmit “Truman Show” dhe kopshtit zoologjik, në një intervistë me Dax Sh

Reperi, Don Xhoni ka publikuar projektin e tij më të ri, një këngë “diss” për të gjithë kolegët e tjerë që nuk e kanë mbështetur në filli

Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renee, është bërë një zonjushë e vogël që na habit gjithmonë e më shumë në rrjete sociale.

Këngëtarja Lori Kaçka ka folur së fundmi për një ndër periudhat më të vështira të jetës së saj.

Fotoja e publikuar një ditë më parë nga Fiori Dardha i bëri të gjithë të dyshonin se moderatorja është shtatzënë për herë të dytë.

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar.