Nën ritmet e çiftelisë, Bebe Rexha prezanton versionin shqiptar të këngës së saj

24/09/2020 - 13:30

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret me prejardhje shqiptare që gëzon famë në gjithë botën. Ajo është shumë aktive në industrinë e muzikës, duke publikuar gjithmonë projekte të reja muzikore.

Por edhe pse është largur e vogël drejt SHBA, Bebe Rexha asnjëherë nuk ka ngurruar të tregojë haptas prejardhjen e saj, madje është krenare për të.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram një version të ri të këngës "Say my name" e përshtatur me çifteli, teksa Bebe dhe tezja e saj shfaqen duke kërcyer.

Verisoni i ri është krijuar nga Jurgen Pecnikaj, një i ri shqiptar i talentuar që mikson hite të ndryshme me muzikën e bukur që lëshojnë telat e instrumentit të vjetër shqiptar.

Më poshtë keni videon e plotë të postuar nga Pecnikaj në profilin e tij në Instagram.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur, Beyonce ka pozuar për numrin e muajit dhjetor të “British Vogue”.

Princ Leka dhe Elia Zaharia u bënë u bënë prindër të një vajze më 22 tetor, të cilën vendosën ta quajnë Geraldina.

Aktorja e njohur hollivudiane, Scarlett Johansson është martuar në fshehtësi me të fejuarin e saj Colin Jost.

Kim Kardashian, mbushi 40-vjeç disa ditë më parë, ndërsa festa e saj ishte kryefjala e të gjitha mediave.

Xhevdet Ferri u nda nga jeta në moshën 59-vjeçare më 16 janar të këtij viti.

Legjenda e muzikës, Elton John teksa ka folur në një videolive me këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e ka komplimentuar atë publ

Dhjetë ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj  u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Die

Nuk është thashethem, ka një njeri të ri në jetën e Adele.

Gwen Stefani i ka thënë “Po” propozimit për martesë të Blake Shelton, pas 5 vitesh së bashku.

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka zbuluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina më në fund e kanë fituar bete