Nënë për herë të dytë, “Hyrrem” zbulon detaje nga partneri misterioz

22/09/2020 - 18:35

Aktorja e famshme turke Meryem Uzerli pak kohë më parë njoftoi se do bëhej nënë për herë të dytë. Ylli i kinematografisë turke zbuloi se ishte 5 muajshe shtatzënë dhe në pritje të një vajze.

Ajo ka edhe një vajzë 7-vjeçare, Laran, e cila është fryt i marrëdhënies së saj me biznesmenin turk Can Ates. Ndërsa babai i fëmijës së dytë mbeti misterioz, pasi aktorja nuk dha detaje të mëtejshme rreth jetës së saj personale.

Pasi u kritikua për shkelje të vlerave tradicionale familjare për lindjen e fëmijëve me partnerë të ndryshëm, Meryem Uzeri reagoi duke thyer heshtjen për partnerin e saj misterioz.

“Hyrrem” zbuloi se i dashuri i saj është amerikan dhe është zhvendosur për të jetuar së bashku me të në Berlin. 

“Fëmija është një dhuratë nga Zoti dhe askush nuk ka të drejtë të gjykojë askënd,”– u shpreh ajo, duke iu përgjigjur kritikave.

Meryem Uzerli mori përkrahje nga ndjekësit e saj që i uruan shtatzëni të mbarë dhe jetë të lumtur me partnerin e ri.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur, Beyonce ka pozuar për numrin e muajit dhjetor të “British Vogue”.

Princ Leka dhe Elia Zaharia u bënë u bënë prindër të një vajze më 22 tetor, të cilën vendosën ta quajnë Geraldina.

Aktorja e njohur hollivudiane, Scarlett Johansson është martuar në fshehtësi me të fejuarin e saj Colin Jost.

Kim Kardashian, mbushi 40-vjeç disa ditë më parë, ndërsa festa e saj ishte kryefjala e të gjitha mediave.

Xhevdet Ferri u nda nga jeta në moshën 59-vjeçare më 16 janar të këtij viti.

Legjenda e muzikës, Elton John teksa ka folur në një videolive me këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e ka komplimentuar atë publ

Dhjetë ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj  u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Die

Nuk është thashethem, ka një njeri të ri në jetën e Adele.

Gwen Stefani i ka thënë “Po” propozimit për martesë të Blake Shelton, pas 5 vitesh së bashku.

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka zbuluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina më në fund e kanë fituar bete