Nga dëshira për të pasur fëmijë, te vajtimi për 3 vite për ish të dashurin...Albana i rrëfen të gjitha

22/11/2020 - 17:29

Albana Osmanin prej vitesh nuk e kemi parë më në një emision televiziv. Këtë të diel ajo ishte e ftuar në rubrikën “N’fermë” në “E Diell”, ku rrëfeu shumë detaje nga jetesa e saj.

Albana la të nënkuptohet se është në një lidhje dashurore, duke u rezervuar të tregonte më shumë. Moderatorja tha se nga raportet e të gjitha llojeve ka mësuar shumë dhe tanimë arrin të shikojë jetën me një tjetër sy. Teksa jemi pak javë larg natës së ndërrimit të viteve, Albana rrëfeu dëshirën e saj për 2021-in. Bukuroshja tha se ka dëshirë që së shpejti të bëhet nënë. Këtë dëshirë ajo e ka ndarë dhe me familjarët, të cilët mezi e presin këtë gjë.

“Ku e din ti që nuk e kam gjetur. Unë ndihem shumë e lumtur. Unë kam bërë shumë gabime, kam bërë 1 miliardë, unë kam mësuar të dua veten më shumë se më përpara. Kam qarë tre vite me radhë, ne duam të dukemi perfekt, faleminderit të gjithë atyre, të gjithë raporteve në jetë sepse më mësuan të shikoj jetën me një sy tjetër. Do të bëj një fëmijë sa më shpejt”, tha Albana.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu ka humbur sot një prej personave të shtrenjtë të familjes së tij.

Këngëtarja e njohur, Marsela Çibukaj ka disa vite që e ka bërë publike historinë e saj të dashurisë me partnerin Vitmar Bashaj.

Edhe pse shumë gra do të ëndërronin të martoheshin me George Clooney, Amal Clooney-t, iu desh disa kohë për të menduar propozimin e tij p

Moderatorja e njohur e emisionit investigativ "Boom" në RTV Ora, Fiori Dardha është infektuar me Covid-19.

Këngëtarja e njohur, Rihanna i ka lënë të gjithë pa fjalë me fotot e fundit ku ka pozuar me të brendshme festive.

Me rastin e ditës botërore kundër HIV/AIDS, këngëtarja Madonna ka kujtuar në rrjete sociale një fjalim të vjetër që ka mbajtur në vitin 1

Rita Ora ka nisur një hetim për të zbuluar se kush e spiunoi për festën e saj të 30-vjetorit të ditëlindjes.

Zbulohen detaje të reja rreth vdekjes së legjendës argjentinase Diego Armando Maradona.