Një dashuri e re për Brad Pitt?

20/11/2019 - 19:08

Që pas ndarjes nga aktorja Angelina Jolie, aktori i njohur Brad Pitt është lakuar shpesh në media për histori të reja dashurie, megjithatë asnjëra nuk ka prej tyre nuk ka rezultuar e vërtetë.

Këtë herë mediat e huaja kanë shkruar rreth tij dhe aktores Alia Shawkat, pasi janë parë shpesh me njëri-tjetrin.

Gjatë fundjavës që lamë pas, aktori 55-vjeçar është fotografuar në një galeri arti me 30-vjeçaren Shawcat.

Megjithatë, sipas shkrimit të publikuar nga “People”, një burim pranë dy protagonistëve është shprehur se ata janë vetëm miq.

Aktorët ende nuk janë shprehur lidhur me aludimet e mediave për një histori dashurie mes tyre.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja Rudina Dembacaj, feston sot ditëlindjen. Por duket se dita e saj e veçantë nuk është edhe aq e gëzueshme për të.

Ylli i kinematografisë Angelina Jolie, është fotografuar nga paparacët duke bërë pazar në Kaliforni, së bashku me vajzën e saj Vivienne.

Në mesnatë është prezantuar kënga më e re e dy këngëtarëve Kida dhe Mozzik me titullin “PP”.

Dy këngëtaret e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul M

Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri ishte e ftuar një ditë më parë në programin "Rudina" në TV Klan për të folur për projektin muzikor

Christina Ricci ka kërkuar divorc dhe urdhër mbrojtje nga bashkëshorti i saj prej 7 vitesh, James Heerdegen, pasi ky i fundit ushtroi dhu

Aktori i njohur i humorit Gent Hazizi ka folur së fundi për kineastët shqiptare si dhe prodhimet e reja të kolegut të tij Ermal Mamaqi.

Isida Mollaymeri dhe Alba Hoxha janë dy balerina shumë të njohura në Shqipëri.

Pavarësisht se është një prej figurave më të njohura të gazetarisë shqiptare, pak gjëra dimë për jetën private dhe të shkuarën e Blendi F

Dua Lipa dëshiron të ketë një bashkëpunim me Madonën, e këtë e ka konfirmuar edhe menaxheri i këngëtares shqiptare Ben Mawson.