Një vit pas aksidentit tragjik, Vanessa Bryant dedikim prekës për Kobe dhe vajzën e tyre

27/01/2021 - 12:29

Në përvjetorin e parë të vdekjes së tyre, Vanessa Bryant, ka kujtuar përmes një letre vajzën e saj Gianna dhe bashkëshortin Kobe.

Në letrën e hapur që ajo publikoi në profilin e saj në Instagram, shkruan se ende nuk e beson që kjo tragjedi i ndodhi personave të saj të dashur, të cilët i quan “qenie të bukura njerëzore dhe të mahnitshme”.

"Ajo të do kaq shumë. Më mungon shumë vajza ime dhe Kobe. Unë kurrë nuk do ta kuptoj pse dhe si kjo tragjedi mund t’i ndodhi qenieve njerëzore kaq të bukura, të ëmbla dhe të mahnitshme. Ende nuk duket e vërtetë. Kobe, e bëmë mirë. Gigi, ti akoma e bën krenare mamin. Unë të dua! Të dua Aubz (siç do të thërriste Gigi im). Faleminderit shumë për ndarjen bukur të disa prej kujtimeve tuaja për Gigi tim me mua dhe më lejoni t’i ndaj ato këtu me shoqërinë time", shkroi Vanessa.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gjatë intervistës ekskluzive me Oprah Winfrey, Meghan Markle rrëfeu si kurrë më parë për gjithë momentet e errëta që i është dashur të ka

Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka zbuluar se do të marrë drejtimin e “Portokalli” për këtë sezon të ri.

Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka rrëfyer marrëdhënien e tij me fëmijët, po veçanërisht me vajzën e vogël. Ai ka zbuluar edhe "sherret

56-vjeçari Nicolas Cage është martuar për herë të pestë, këtë herë me të dashurën 26-vjeçare Riko Shibata në një ceremoni të vogël në Las

Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao kanë celebruar dashurinë e tyre me martesë.

Aktori i mirënjohur shqiptar, Behar Mera do të jetë zyrtarisht pjesë e emisionit të humorit, "Klanifornia". 

Adele është divorcuar nga ish-bashkëshorti i saj Simon Konecki pas dy vitesh negociata.

Reperi i njohur, Mozzik është një nga më të paguarit në tregun muzikor shqiptar.

Romain Gavras ka konfirmuar ndarjen nga Rita Ora pas disa muajsh lidhjeje.