Një vit pasi i dhanë fund lidhjes, Robin Krasniqi dhe Heidi Lushtaku sërish bashkë

31/10/2020 - 13:48

Pak muaj më parë, boksieri i njohur shqiptar, Haxhi Robin Krasniqi dhe modelja Heidi Lushtaku i dhanë fund marrëdhënies së tyre disavjeçare.

Në fillim gjithçka u mbajt sekret, derisa më pas Heidi përmes një çpstimi në Instagram konfirmoi ndarjen duke thënë si dyshja i kanë ndarë rrugët paqësisht.

Mirëpo vetëm pak muaj pasi ndodhi kjo, duket se ka të reja me boksierit dhe modeles së njohur, të cilët mesa duket i kanë hapur rrugë ribashkimit. Ka qenë emisioni “Prive”, që në një nga kronikat e emisionit, e ka cilësuar si të vërtetë lajmin për ribashkimin e tyre.

Robin Krasniqi dhe Heidi i kanë dhënë vetes një shans të dytë për të rinisur gjithçka nga lidhje, veçse ndryshe nga hera e kaluar, këtë herë ata po e mbajnë lidhjen e tyre larg syrit të mediave dhe rrjeteve sociale.

Kujtojmë që pak kohë më parë boksieri me prejardhje nga Juniku, u shpall kampion bote pasi arriti të fitojë titujt IBO dhe ËBA në përballjen ndaj Dominic Boesel me nokaut. Për këtë fitore ai u përgëzua edhe nga Heidi Lushtaku në rrjetet sociale.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Muzikantët e muzikës “live”-it, pas aktit normativ të fillimtetorit që ndalon hapjen e klubeve të natës, diskove, “lounge bar”-eve dhe mu

Këngëtarja e njohur, Rosela Gjylbegu ka rrëfyer së fundmi momente të rëndësishme nga jeta e saj e përditshme, por dhe mjaft personale.

Bebe Rexha përflitej që në korrik për një romancë të re, të cilën ajo vendosi ta“zyrtarizonte” në muajin shtator, në një foto ku kishte m

Prej pak kohësh, është përfolur një ribashkim mes reperit të njohur nga Kosova, Mozzik, dhe Loredanës, por askush prej tyre nuk kishte bë

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera në botë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora feston sot 30-vjetorin e lindjes.

Këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi ka kujtuar personat e afërm që humbi në Durrës nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit 2019.

Nëse do na duhet të përmendim disa vajza seksi, emri i këngëtares dhe aktores së njohur Jennifer Lopez është një nga emrat e parë që na v

Këtë të premte, ylli ndërkombëtar me origjinë shqiptare, Dua Lipa, do të përformojë live në 'Studio 2054', e cila do të transmetohet në v

Këngëtarja e "Jar of Hearts", Christina Perri ka humbur vajzën e saj të sapolindur.