Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Nuk e uroi publikisht për ditëlindje, Fifi flet për raportin që ka me Luana Vjollcën

15/04/2021 - 09:25

Fifi festoi ditëlindjen më 31 mars dhe në këtë ditë të veçantë, këngëtarja mori shumë urime dhe surpriza por ndjekësit vunë re që mungonte urimi i Luana Vjollcës në Instastory-n e këngëtares.

Për këtë arsye, të gjithë nisën të aludonin se mes vajzave ka diçka që nuk shkon. Fifi u ka dhënë një përgjigje të gjithëve dje dhe ka treguar se mes tyre nuk ka ndodhur asgjë dhe se vazhdojnë të jenë po aq të afërta sa ç’kanë qenë.

“A flet me Luanën, sepse në ditëlindjen tënde nuk pamë urim nga ajo?”, e pyeti një ndjekëse gjatë bisedës virtuale që Fifi bëri mbrëmjen e djeshme.

“E kam marrë urimin privat… ajo është e rëndësishme. Jo çdo dashuri duhet të publikohet”, u përgjigj artistja, duke etiketuar moderatoren dhe duke e shoqëruar shkrimin me një zemër në ngjyrë vjollcë.

Këtë përgjigje, Luana e ka ri-publikuar në llogarinë e saj në Instagram, mbi të cilën shkroi: “Fifi im”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Fituesi i dyfishtë i Oskarit Robert De Niro ka kaluar javët e fundit duke filmuar filmin e ri "Killers of The Flower Moon"  ku plagosi kë

Nuk ka më dyshime, Rita Ora dhe regjisori i famshëm Taika Waititi janë bashkë.

Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi prej shumë vitesh janë mikesha të ngushta.

Princi Harry e përshkroi jetën mbretërore si një përzierje midis filmit “Truman Show” dhe kopshtit zoologjik, në një intervistë me Dax Sh

Reperi, Don Xhoni ka publikuar projektin e tij më të ri, një këngë “diss” për të gjithë kolegët e tjerë që nuk e kanë mbështetur në filli

Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renee, është bërë një zonjushë e vogël që na habit gjithmonë e më shumë në rrjete sociale.

Këngëtarja Lori Kaçka ka folur së fundmi për një ndër periudhat më të vështira të jetës së saj.

Fotoja e publikuar një ditë më parë nga Fiori Dardha i bëri të gjithë të dyshonin se moderatorja është shtatzënë për herë të dytë.

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar.