"Nuk ka receta për 5 minuta", Renato Mekolli thumbon Arbanën?

18/11/2019 - 11:41

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli është ngacmuar së fundmi për librin e tij "Sekretet e shijes", i prezantuar në panarin e këtij viti.

"Mua libri juaj "Receta për 5 minuta" më ka pëlqyer shumë", ngatërrohet qëllimisht gazetari i emisionit "Thumb On", duke i përmendur emrin e moderatores Arbana Osmani. 

Renato Mekolli: Recetë për 5 minuta? Nuk ka libër që të bëhen receta për 5 minuta. Është e pamundur. "Unë kam nxjerrë 'Sekretet e shijes' dhe '50 shijet e pastave".

Ronaldo Sharka: Nuk e keni bërë ju "Receta për 5 minuta"?

Renato Mekolli: Kush e ka bërë këtë? Nuk e di, 5 minuta? Unë sa futem në kuzhinë dua 1 orë, u përgjigj Renato duke qeshur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E zhvendosur në Spanjë ku është duke jetuar me partnerin e saj, aktorja Olta Gixhari po i shijon në maksimum ditët e shtatzënisë.

Pas ndarjes nga Kejsi reperi nis historinë e dashurisë, kush është biondja që i ka rrëmbyer zemrën – Stresi prej kohësh ka qenë në qendër

Moderatorja Rudina Dembacaj, feston sot ditëlindjen. Por duket se dita e saj e veçantë nuk është edhe aq e gëzueshme për të.

Ylli i kinematografisë Angelina Jolie, është fotografuar nga paparacët duke bërë pazar në Kaliforni, së bashku me vajzën e saj Vivienne.

Në mesnatë është prezantuar kënga më e re e dy këngëtarëve Kida dhe Mozzik me titullin “PP”.

Dy këngëtaret e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul M

Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri ishte e ftuar një ditë më parë në programin "Rudina" në TV Klan për të folur për projektin muzikor

Christina Ricci ka kërkuar divorc dhe urdhër mbrojtje nga bashkëshorti i saj prej 7 vitesh, James Heerdegen, pasi ky i fundit ushtroi dhu

Aktori i njohur i humorit Gent Hazizi ka folur së fundi për kineastët shqiptare si dhe prodhimet e reja të kolegut të tij Ermal Mamaqi.

Isida Mollaymeri dhe Alba Hoxha janë dy balerina shumë të njohura në Shqipëri.