Nuk po i ecën fare! Olta Gixhari zbulon se i është shtyrë fluturimi për në Tiranë për herë të tretë

20/01/2021 - 10:16

Prej muajsh, aktorja durrsake Olta Gixhari është zhvendosur në Spanjë për të jetuar me bashkëshortin e saj, të cilin ende nuk e ka zbuluar për publikun.

Ata tashmë janë edhe prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Amar.

Javën e kaluar, Olta tregoi se do të nisej drejt Tiranës, por për shkak të stuhisë së borës që mbërtheu Spanjën, u detyrua të mos nisej.

“Fiks në ditën e  fluturimit tim drejt tiranës. Qamet me dëborë në Spanjë. Më mbarë se kaq…”, shkruante ajo përkrah videos që publikoi në Instastory.

Ditën e djeshme Olta zbuloi sërish se nuk është nisur drejt Tiranës dhe fluturimi i saj është anuluar për herë të tretë.

Megjithatë, ajo nuk e zbuloi këtë herë shkakun që e ka penguar të vijë në Shqipëri.

Ajo publikoi në Instastory dy gota vere, krahas së cilave shkruante: “Meqënëse na u shty fluturimi për herë të tretë”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e sotme kanë qenë të shumtë personazhet e njohur që kanë uruar ditën ndërkombëtare të gruas me foto e mesazhe të ndyshme.

Gjatë intervistës ekskluzive me Oprah Winfrey, Meghan Markle rrëfeu si kurrë më parë për gjithë momentet e errëta që i është dashur të ka

Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka zbuluar se do të marrë drejtimin e “Portokalli” për këtë sezon të ri.

Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka rrëfyer marrëdhënien e tij me fëmijët, po veçanërisht me vajzën e vogël. Ai ka zbuluar edhe "sherret

56-vjeçari Nicolas Cage është martuar për herë të pestë, këtë herë me të dashurën 26-vjeçare Riko Shibata në një ceremoni të vogël në Las

Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao kanë celebruar dashurinë e tyre me martesë.

Aktori i mirënjohur shqiptar, Behar Mera do të jetë zyrtarisht pjesë e emisionit të humorit, "Klanifornia". 

Adele është divorcuar nga ish-bashkëshorti i saj Simon Konecki pas dy vitesh negociata.

Reperi i njohur, Mozzik është një nga më të paguarit në tregun muzikor shqiptar.

Romain Gavras ka konfirmuar ndarjen nga Rita Ora pas disa muajsh lidhjeje.