"O shpirt, kur do bëjmë se*s?!”, gazetarja zbulon çfarë i tha Fatos Nanos në sy të gruas

26/01/2021 - 11:40

Gazetarja Rudina Demneri, e njohur nga të gjithë si Paloma, ka rrëfyer sot në emisionin e mëngjesit në Top Channel, "Wake Up" disa prej rasteve të përplasjes me qytetarët apo politikanët gjatë karrierës së saj.

Paloma njihet për shkathtësinë e saj në terren, por për herë të parë, gazetarja ka rrëfyer një ndër situatat e saj më të sikletshme.

"Atë ditë ka ndodhur në barin e topit, ai ishte i ftuar në Fiks Fare  dhe unë shkova atz. Unë për shembull i thashë Fatos Nanos, a do bëjmë seks bashkë? Ndërkohë që kishte bashkëshorten aty. Dhe nuk e di, për një moment mendova se aty erdhi fundi, do haja ndonjë shuplakë ose nga ai ose nga ajo. E kisha të stisur pyetjen, sigurisht, jo se doja të shkoja vërtetë me të. Doja ta ftoja në një takim pijesh, sepse thuhej se Fatos Nano pinte shumë alkool dhe ne donim të dinim nëse është e vërtetë kjo ose jo. Dhe unë fillova ta ngacmoja", tha ajo.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e sotme kanë qenë të shumtë personazhet e njohur që kanë uruar ditën ndërkombëtare të gruas me foto e mesazhe të ndyshme.

Gjatë intervistës ekskluzive me Oprah Winfrey, Meghan Markle rrëfeu si kurrë më parë për gjithë momentet e errëta që i është dashur të ka

Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka zbuluar se do të marrë drejtimin e “Portokalli” për këtë sezon të ri.

Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka rrëfyer marrëdhënien e tij me fëmijët, po veçanërisht me vajzën e vogël. Ai ka zbuluar edhe "sherret

56-vjeçari Nicolas Cage është martuar për herë të pestë, këtë herë me të dashurën 26-vjeçare Riko Shibata në një ceremoni të vogël në Las

Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao kanë celebruar dashurinë e tyre me martesë.

Aktori i mirënjohur shqiptar, Behar Mera do të jetë zyrtarisht pjesë e emisionit të humorit, "Klanifornia". 

Adele është divorcuar nga ish-bashkëshorti i saj Simon Konecki pas dy vitesh negociata.

Reperi i njohur, Mozzik është një nga më të paguarit në tregun muzikor shqiptar.

Romain Gavras ka konfirmuar ndarjen nga Rita Ora pas disa muajsh lidhjeje.