Olta Boka në pritje të ëmbël me djalin e ish-deputetit, partnerin e saj prej disa vitesh

23/05/2020 - 11:37

Olta Boka është në pritje të ëmbël! Këngëtarja do të bëhet nënë për herë të parë, e cila është në një lidhje dashurie prej vitesh me Iv Rrokaj, djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj.

Barku i rrumbullakosur i Oltës tashmë po vjedh vëmendjen e të gjithëve.

Olta ende nuk ka reaguar ende për lajmin e ëmbël, por ky sigurisht është një njoftim i bukur për fansat e saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, për faktin se kanë luajtur me idenë që janë më shumë koleg

Olti Curri ka thënë dy fjalë për këngët e reja shqiptare që po publikohen këtë sezon vere!

Romanca mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit Romeo Veshaj është në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Jada Pinkett Smith ka pranuar që ka qenë e lidhur me këngëtarin August Alsina, ndërsa ishte e martuar me Will Smith.

Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli mori një famë të madhe me rolin e saj si “Hyrrem” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, serial hist

Ditën e djeshme këngëtari shumë i dashur për publikun Ledri Vula festoi ditëlindjen.

Rudina Magjistari ka eksperimentuar rrallëherë me ‘look-un’ e saj duke u shfaqur përherë në ekran me pamjen e saj me flokët biondë.

Aktori i Hollywood Johnny Depp ka marrë hak sot në mbyllje të seancës së katërt të gjyqit duke thënë se ish-gruaja e tij pinte dy shishe

Pas shumë vitesh në ekranin e Top Channel, duket se moderatorja e programit "Portokalli", Xhemi Shehu ka dhënë dorëheqjen.