Olta Gixhari shijon javët e fundit të shtatzënisë

04/07/2020 - 21:46

E zhvendosur në Spanjë ku është duke jetuar me partnerin e saj, aktorja Olta Gixhari po i shijon në maksimum ditët e shtatzënisë.

Olta kishte shkuar për pushime në Spanjë, para shpërthimit të koronavirusit, por me futjen në karantinë, mbeti atje dhe nuk u kthye më në Shqipëri.

Në një postim të fundit, Olta shfaqet me një trëndafil në dorë ndërsa në veshjen e saj, duket që mungojnë reçipetat.

Kjo mund të jetë një zgjedhje e aktores për të qenë më e lirshme për shkak të kilogramëve të tepërt që ka marrë nga shtatzënia.

Foton që ka postuar në Instagram, aktorja e shoqëron me shkrimin: “32 javëshe shtatzënë dhe këto janë pushimet tona të fundit çift për pak javë kryevepra jonë do të na ndryshojë jetën, dhe ne mezi po e presim”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e djeshme në shumë media online qarkulloi me shpejtësi lajmi se Çiljeta Xhilaga ishte larguar nga Partia Demokratike pasi ishte zhg

Ben Affleck dhe Ana de Armas i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Në muajin dhjetor të vitit 2019, martesa e Justin Timberlake dhe Jessica Biel ishte pranë përfundimit, për shkak të disa fotove ku artist

Ermal dhe Sabri Fejzullahu janë dy emra mjaft të dashur për shqiptarët.

Moderatorja e njohur, Xhemi Shehu është mjaft diskrete përsa i përket jetës së saj private. Xhemi ka preferuar ta mbajë sekret bashkëshor

Moderatori dhe gazetari i njohur, Sokol Balla është bërë baba për herë të tretë. Lajmin e ka dhënë vetë Balla teksa ishte i ftuar në emis

Prej vitesh, këngëtari Alban Ramosaj dhe fotografi Endrit Mërtiri kanë patur një miqësi të ngushtë.

Kate Winslet ishte vetëm 21 vjeçe kur roli i saj në "Titanic" e ktheu atë në një yll ndërkombëtar.

Aktorja shqiptare, Adriana Matoshi krahas angazhimit në rolet filmike e teatrale ka ndërmarrë një hap të rëndësishëm për jetën e saj, duk

Justin Hartley dhe Chrishell Stause janë divorcuar zyrtarisht. Çifti i aktorëve u martuan në 2017-ën ndërsa u ndanë në vitin 2019.