Olta Goxhari publikon foto me barkun e rrumbullakosur

23/05/2020 - 20:03

Vetëm pak ditë më parë, aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë.

U mësua se Olta i ka kaluar tashmë javët e rrezikut, mirëpo ende nuk është zbuluar gjinia e bebushit që pritet të vijë në jetë. U desh konfirmimi i pritjes së ëmbël që aktorja të publikonte foton e parë me partnerin.

Sot, Olta ka ndarë një foto ku shfaqet e veshur me një crop top, që i nxjerr në pah barkun e fryrë.

“Kush mund ta gjej ne cilin muaj te shtatzanise jam?”- shkruan aktorja, të cilës duket se shtatzënia i ka dhënë një nur të veçantë.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur, Rihanna i ka lënë të gjithë pa fjalë me fotot e fundit ku ka pozuar me të brendshme festive.

Me rastin e ditës botërore kundër HIV/AIDS, këngëtarja Madonna ka kujtuar në rrjete sociale një fjalim të vjetër që ka mbajtur në vitin 1

Rita Ora ka nisur një hetim për të zbuluar se kush e spiunoi për festën e saj të 30-vjetorit të ditëlindjes.

Zbulohen detaje të reja rreth vdekjes së legjendës argjentinase Diego Armando Maradona.

Moderatorja Dojna Mema prezantoi këtë vit koncertin virtual që u mbajt me rastin e "Natës së Bardhë" më 29 nëntor, ku artistët u ngjitën

Gjatë karantinës që nisi në muajin mars në mbarë botën, njerëzit ia kanë ndier shumë mungesën berberëve dhe parukiereve, të cilët për mua

Pas publikimit të lajmit të organizimit të festës së 30-vjetorit të Rita Orës me shumë miq në një kohë kur bota mbarë po vuan për shkak t

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha e cila është në fund të pritjes së ëmbël ka bërë një mini-intervistë me ndjekësit në Instagram ku ka