Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Paratë e kursyera për iPhone 12 i shpenzoi për kurimin e Covid, qytetari i blen telefonin aktorit Çun Lajçi

11/04/2021 - 14:44

Aktori Çun Lajçi teksa njoftoi se ishte prekur nga COVID-19, bëri me dije se paratë e kursyera për 8 muaj me radhë për të blerë telefonin e tij të preferuar i kishte shpenzuar për mjekimet.

Lajçi shkroi në “Facebook” se i ka kursyer paratë për ta blerë një iPhone 12, por kjo i ishte pamundësuar pas infektimit me COVID-19.

"Iphon 12 ma rrudhë synin me ato rrush kamerash, që po ua shoh analistave, gazetarëve e panelistave çdo natë, (fort e dua), e thojsha shtrengoje rrypin, bani bashkë paret e bleje thiun!"

Të shumtë ishin ata qytetarë që reaguan, ndërsa i premtuan atij se do ia blinin një telefon. Mediat kosovare shkruajne se këtë gjë e bërë sot një prej qytetarëve, i cili kishte premtuar se do të ia blinte Lajçit telefonin. Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi në Facebook nga emisioni “N’frekuencë”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Fituesi i dyfishtë i Oskarit Robert De Niro ka kaluar javët e fundit duke filmuar filmin e ri "Killers of The Flower Moon"  ku plagosi kë

Nuk ka më dyshime, Rita Ora dhe regjisori i famshëm Taika Waititi janë bashkë.

Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi prej shumë vitesh janë mikesha të ngushta.

Princi Harry e përshkroi jetën mbretërore si një përzierje midis filmit “Truman Show” dhe kopshtit zoologjik, në një intervistë me Dax Sh

Reperi, Don Xhoni ka publikuar projektin e tij më të ri, një këngë “diss” për të gjithë kolegët e tjerë që nuk e kanë mbështetur në filli

Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renee, është bërë një zonjushë e vogël që na habit gjithmonë e më shumë në rrjete sociale.

Këngëtarja Lori Kaçka ka folur së fundmi për një ndër periudhat më të vështira të jetës së saj.

Fotoja e publikuar një ditë më parë nga Fiori Dardha i bëri të gjithë të dyshonin se moderatorja është shtatzënë për herë të dytë.

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar.