Pas 5 vitesh bashkë, Young Zerka flet për lidhjen me Ronelën: E kam gjetur dashurinë e jetës

20/02/2020 - 13:05

Young Zerka dhe Ronela Hajati, janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, dhe për faktin që të gjithë e dinë që janë prej vitesh bashkë, por asnjëhere nuk kanë dhënë detaje.

Së fundmi, në emisionin “Glamour Zone” në TV ORA, Zerka foli për Ronelën, madje duke e quajtur "dashuria e jetës së tij".

Ester Bylyku: Si po shkon lidhja me Ronelën?

Young Zerka: Shumë mirë, shyqyr Zotit.

Ester Bylyku: Përflitet nga gojët e liga që keni shumë vite bashkë

Young Zerka: Në muzikë po, rreth pesë vjet.

Ester Bylyku: Po kshu si çift?

Young Zerka: Si çift, në ç’kuptim si çift? (qesh)

Ester Bylyku: Kur e mendon veten të martuar?

Young Zerka: Se di me thënë të drejtën. Patjetër që e mendoj veten të martuar, sepse vjen një kohë që do të krijosh një familje.

Ester Bylyku: Mund të themi që e ke gjetur dashurinë e jetës?

Young Zerka: Besoj se po.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Rezarta Shkurta njihet nga të gjithë për këngët e saj dhe si një biznesmene e suksesshme, por edhe për lidhjen e saj me nipin

Kjo ditëlindje për Fifin ishte ndryshe nga gjithë të tjerat sepse nuk mund të ishte pranë njerëzve të saj më të dashur, për shkak të izol

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, edhe pse vitet ka shtuar shumë kilogramë, ai shprehet se gjatë këtyre ditëve të karantinës, si pasoj

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, si rrallë herë ka folur për bashkëshortin e saj, ndërsa ka treguar edhe se si nisi historia e tyre e

Në fillim të marsit, Katy Perry dha lajmin e shtatzënisë në mënyrën më origjinale.

Këngëtarja e njohur Pink ka treguar është prekur nga koronavirusi. 

Pas kthimit nga Amerika, këngëtari Robert Berisha qëndroi 14 ditë në izolim në Qendrën e Studentëve në Prishtinë, si rrjedhojë e masës së

Oprah Winfrey, moderatorja e famshme amerikane, ka deklaruar se do të dhurojë 10 milionë dollarë për të mbështetur njerëzit dhe qytetet n

Leonardo DiCaprio do të ndihmojë në nismën e Fondit të Ushqimit të Amerikës, i cili tashmë ka mbledhur 12 milionë dollarë për të ndihmuar