Pas dy javëve në izolim, Britney Spears ritakohet me djemtë e saj

26/05/2020 - 19:40

Britney Spears kaloi dy javë në izolim të plotë, pas urdhërit të ish-burrit të saj Kevin Federline. Ajo u shpreh e lumtur që më në fund mund të takonte dy djemtë e saj, Jayden dhe Sean.

Britney u takua me fëmijët e saj pas dy javësh në izolim, pas një udhëtimi ku shkoi për të vizituar familjen e saj në Luiziana, dhe ish-burri i saj kërkoi nga ajo të izolohej për 2 javë.

Këngëtarja e njohur e pranoi me kënaqësi izolimin për të mirën e djemve të saj, të cilët më pas i takoi, duke dokumentuar me foto në Instagram, takimin e permalluar me ta.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori i mirënjohur Koço Devole luajti në filmin “Dy gisht mjaltë” përkrah Elvana Gjatës, ku ishte në rolin e babait të saj, ka rrëfyer p

Aktori i Broadway, Nick Cordero ka humbur jetën për shkak të koronavirusit në moshën 41-vjeçare. Ai qëndroi rreth një muaj në kujdes inte

Këngëtarja e njohur, Rozana Radi feston sot ditën e lindjes.

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj festoi një ditë më parë 33-vjetorin. Ajo është surprizuar nga partneri i saj Mark Frroku dhe ish-

Khloe Kardashian “ka thyer” heshtjen për fejesën e aluduar me Tristian Thompson, dhe është po aq konfuze sa të gjithë të tjerët!

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ka treguar prej kohësh se shpesh vuan nga ankthi.

Reperi Kanye West ka shpallur kandidaturën e tij për t’u bërë presidenti i ardhshëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj ka udhëtuar së bashku me bashkëshortin e saj drejt Miamit për të festuar përvjetorin e dytë të ma

E zhvendosur në Spanjë ku është duke jetuar me partnerin e saj, aktorja Olta Gixhari po i shijon në maksimum ditët e shtatzënisë.

Pas ndarjes nga Kejsi reperi nis historinë e dashurisë, kush është biondja që i ka rrëmbyer zemrën – Stresi prej kohësh ka qenë në qendër