Pas ndarjes, Bradley Cooper me Holmes dhe Irina me Vito Schnabel

31/03/2020 - 22:52

Ata janë ndarë prej disa muajsh tashmë, pas katër vitesh dashuri së bashku, prej së cilës ka lindur një vajzë e bukur, Lea De Seine. Të dy duket se kanë shëruar plagët dhe kanë gjetur ekuilibrin. Irina Shayk dhe Bradley Cooper kanë mbërritur në një moment për të ndryshuar faqe. Modelja ruse është parë në shoqërinë e të njohurit Vito Schnabel, ndërsa aktori duket se ka rënë kokë e këmbë pas Katie Holmes.

Irina dhe Vito janë fotografuar në New York teksa shëtisnin së bashku, përpara se të hynin në të njëjtën derë. Daily Mail ka publikuar fotot që të paktën në aparencë tregon që është një çifti i afërt dhe i lumtur. Schnabel është një prej artistëve koleksionist më të njohur në botë. Në botën e spektaklit është i famshëm pasi ka ditur të bëjë për vete femrat më të bukura të planetit. Ai ka qenë në lidhje me Heidi Klum, Demi Moore dhe Amber Heard.

Nëse Shyak ka nisur një jetë të re edhe Cooper nuk mbetet prapa. Edhe ai duket se është në një lidhje dashurie. Sipas asaj që raporton e përjavshmja ‘Gente’ në faqen e saj në Instagram, aktori është në një lidhje me Katie Holmes.

Holmes i ka dhënë fund lidhjes së saj dashurore me Jamie Foxx, një lidhje e mbajtur sekret për shumë vite, por që ka përfunduar sa u zyrtarizua. Katie ka qenë e martuar me Tom Cruis, me të cilin ka një vajze, Suri, që tani është trembëdhjetë vjec.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Karantina nuk paska ndikuar aspak mirë në marrëdhënien e Kim dhe Kanye West.

Janë bërë prindër për herë të parë. Klea Huta dhe Elgit Doda janë bërë prindër të një djali. 

Së fundmi pjesë e protestave në SHBA për vdekjen e George Floyd ka qenë edhe reperi i famshëm botëror Tayga. 

Tashmë u kthyen në traditë intervistat e prestigjiozes ‘Vogue’ me personazhe të njohur, për të zbuluar mënyrat si po e kalojnë karantinën

Mediat amerikane thonë së fundmi se Meghan Markle ankohet se kunata e saj në pallatin mbretëror britanik Kate Middleton, mjafton të kërca

Një vit më parë, aktori i humorit Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira Seferi kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre.

Zbulohet shkaku i vdekjes së aktorit të Twilight, Gregory Tyree Boyce dhe të dashurës së tij, që u gjetën të vdekur në një banesë në Las

Reperi i njohur Noizy ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në programin “Në kurthin e Piter Pan”, ku foli për fëmijërinë e tij dhe momentin k

Këngëtarja e famshme, Dafina Zeqiri dhe kolegu i saj DJ Geek nisën pak kohë më parë një lidhje dashurie.