Pas ndarjes, Miley Cyrus “sulmon” Liam Hemsworth

21/10/2019 - 14:42

Miley Cyrus përmes një videoje live të realizuar në Instagram, i ka dhënë një “goditje të fortë” ish-bashkëshortit të saj, Liam Hemsworth.

Ajo u shpreh se të gjithë të dashurit e saj, përfshirë edhe Liam Hemsworth, nuk kanë qenë njerëz të mirë dhe madje ajo ka dashur të jetë gay sepse ka menduar se të gjithë djemtë janë të këqinj.

Unë gjithmonë mendoja se duhet të isha gay, sepse mendoja se të gjithë djemtë ishin të këqinj, por nuk është e vërtetë. Ka njerëz të mirë atje jashtë. Unë kam takuar vetëm një person të mirë dhe ai është Cody”, shprehet këngëtarja duke iu referuar të dashurit të saj aktual.

Miley pranoi romancën e tyre në 4 tetor, vetëm dy muaj pas ndarjes me Liam.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Selena Gomez ka bërë sërish të flitet për të pasi një komenti që ka lënë në një nga fotot e modeles së njohur Bella Hadid.

Rudina Dembacaj, sot aktore hunori, po përflitet gjerësisht në media për lidhjen e re, gje që mendohet se ka qenë pikërisht shkaku që i d

Më shumë se një vit më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa i dha fund bashkëjetesës 18-vjeçare me muzikantin Erjon Zaloshnja.

Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një lidhje dashurie me modelen Heidi Lushtaku.

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli është ngacmuar së fundmi për librin e tij "Sekretet e shijes", i prezantuar në panarin e këtij

Dy vite më parë bëri bujë historia e mbrojtësit të Kombëtares Andi Lila, i cili në një video amatore, tregoi një barsoletë për të qeshur

Eneda Tarifa është një nga këngëtaret më të talentuara në Shqipëri.

Këngëtarja Ariana Grande po kalon disa probleme shëndetësore, çka mund ta detyrojë të anulojë koncertet e saj për turneun botëror.

Duka i Yorkut ka folur publikisht për BBC rreth akuzave për përdhunim ku tha se incidenti i përfolur me një amerikane 17-vjeçare nuk ka n

Mbrëmjen e djeshme, në emisionin ‘Shiko kush luan’ ka qenë e ftuar këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Fifi, e cila na s