Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana bën konfuz fansat me postimin e saj

12/11/2019 - 12:01

Ndarja e reperit Mozzik nga Loredana ka qenë kryefjala e mediave rozë. Vetë çifti pranoi publikisht se ata i dhanë fund marrëdhënies së tyre. Por postimet e tyre në rrjetet sociale po bëjnë konfuz fansat.

Së fundmi, reperi ka publikuar këngën e re “Dhelpër dinake” dhe gjatë një interviste, ai u shpreh se kënga nuk është një dedikim për ish-partneren e tij.

Por në Instastoryn e saj, Loredana ka publikuar një video ku shfaqet teksa dëgjon dhe këndon këngën e Mozzik.  

Nuk kanë munguar edhe buzëqeshjet nga ana e saj dhe menjëherë fansat kanë filluar të bëjnë aludime për një rikthim të mundshëm dhe janë befasuar nga veprimi i këngëtares. 

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Eneda Tarifa është fituesja e edicionit të këtij viti të festivalit "Kënga Magjike", një tjetër trofe për Flori Mumajesin, kantautorin e 

Reperi Viktor Paloka, i njohur në skenë si Unikkatil-i ka humbur të atin.

Së fundmi u zbulua në media se këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli është në një lidhje me një biznesmen turk.

I ftuar pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon ishte këngëtari  Devis Xherahu dhe partnerja e tij, Ertemiona Mejdan

Në muajin shtator, moderatorja e njohur Jonida Vokshi njoftoi se do të largohej nga “shtëpia e saj” për 10 vite, “DigitAlb”.

Një ditë më parë, këngëtari i njohur Justin Timberlake i kërkoi falje bashkëshortes pas fotove që qarkulluan në rrjet ku ai dhe kolegia e

Mbyllet emisioni "Casa de los 3s" i moderuar nga Dajana Shabani dhe Besmir Metani dhe Hermes Nikaj i njohur si "Zogu i Tiranës", i cili d

Morena Taraka është një ndër personazhet e ekranit që pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit udhëtoi drejt Shqipërisë për t’ju ardhur në ndi

Pak ditë më parë, Justin Timberlake u fotografua nën shoqërinë e aktores Alisha Wainwright në New Orleans.

Aktorja me origjinë shqiptare me famë botërore Eliza Dushku do të japë ndihmën e saj për të prekurit e tërmetit të 26 Nëntorit në Shqipër