Pas ndarjes së bujshme, Mozzik pranon publikisht ribashkimin me Loredanën

26/11/2020 - 20:28

Prej pak kohësh, është përfolur një ribashkim mes reperit të njohur nga Kosova, Mozzik, dhe Loredanës, por askush prej tyre nuk kishte bërë asnjë deklaratë publike. Pas një ndarjeje të bujshme, Mozzik dhe Loredana vendosën t’i ribashkojnë sërish rrugët e tyre.

Por janë fotografuar nga paparacët shumë shpesh, edhe pse nuk kanë preferuar të flasin për këtë çështje deri në momentin që Loredana ka publikuar pjesën e parë të dokumentarit të saj.

Në këtë dokumentar Mozzik ka zënë një pjesë mjaft të madhe dhe të rëndësishme. Ai për herë të parë ka folur për marrëdhënien dhe ribashkimin e tyre, ku shprehet se Loredana është ndryshe nga femrat e tjera dhe gjërat që kanë kaluar e kanë përforcuan më shumë marrëdhënien e tyre dhe i kanë bërë që të jenë bashkë.

“Sa i përket ndarjes që ka ndodh më shumë e kanë bërë mediat, gazetat që kanë shkrujt. Kanë fol e shkrujt gjithçka.Mendoj se gjithçka që na ka mbajt bashkë është se kena jetu shumë sene bashkë. Lori është një tip më ndryshe prej femrave të tjera. Kjo është njëra prej arsyeve që më ka pëlqyer më shumë”,- shprehet Mozzik.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Lady Gaga e cila këndoi himnin kombëtar shoqëruar nga banda e marinës amerikane në inagurimin e Joe Biden si president i SHBA

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali një vit më parë u bë nënë për herë të dytë.

Rihanna shquhet për stilin e saj të veçantë për të cilin duket se nuk kursen aspak. Këngëtarja e famshme është fotografuar mbrëmë në New

Këngëtari i njohur, Robbie Williams ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Fifi i bëri të gjithë lëmsh me deklaratat për “Stracciatella-n” e saj.

Këngëtarja e njohur Dua Lipa ka treguar gjithmonë se sa e lidhur është me vendin e saj të lindjes dhe së fundmi i ka bërë thirrje të gjit

Prej muajsh, aktorja durrsake Olta Gixhari është zhvendosur në Spanjë për të jetuar me bashkëshortin e saj, të cilin ende nuk e ka zbulua

Harry Brant, një model dhe djali i koleksionuesit të artit bashkëkohor Peter Brant dhe gruas së tij, supermodeles Stephanie Seymour, ka v

Alex Rodriguez është gati të martohet me JLo sa më parë të jetë e mundur.

Ditën e djeshme në shumë media online qarkulloi me shpejtësi lajmi se Çiljeta Xhilaga ishte larguar nga Partia Demokratike pasi ishte zhg