Pendesa më e madhe e Justin lidhet me Selenën dhe këngëtares mund t'i thyejë zemrën!

19/05/2020 - 12:14

Justin Bieber gjatë episodit të radhës me Hailey-in tek "Biebers On Watch", tregoi se do të donte të kishte bërë disa gjëra ndryshe në jetën e tij.

26-vjeçari tha se do të dëshironte që të mos kishte kryer marrëdhënie seksuale me dikë para martesës me modelen Hailey Bieber.

"Ka ndoshta shumë gjëra që unë mund t’i ndryshoja. Unë nuk pendohem për asgjë sepse mendoj se kjo ju bën atë që ju jeni dhe ju mësoni nga gjërat. Nëse do mund të kthehesha mbrapa dhe të përballesha me disa gjëra që më lënduan, me siguri do ta ruaja veten për martesë. Unë e di që tingëllon si çmenduri… Seksi mund të komplikojë gjërat në momentin që jeni seksualisht aktiv me dikë", tha Justin për Us Weekly.

Mirëpo kjo deklaratë është interpretuar nga fansat sikur ka të bëjë me Selenën dhe në fakt lidhja e tyre ka patur shumë ulje-ngritje, dhe këngëtares mund t'i thyejë zemrën!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Britney Spears kaloi dy javë në izolim të plotë, pas urdhërit të ish-burrit të saj Kevin Federline.

Sardi Shehu ose i njohur ndryshe si Dj Sardi, së fundmi është komentuar së tepërmi për një lidhje të mundshme. 

Aktori i humorit, Flrojan Binaj ka dalë kundër rregullave të kryeministrit Edi Rama, të cilat sipas tij nuk do lejojnë përhapjen e korona

Këngëtarja Era Istrefi dhe britaniku Julian Perreta janë përfolur për një lidhje me njëri-tjetrin, duke qenë se shiheshin shpesh së bashk

Pak kohë më parë, reperi Gold Ag i dha fund beqarisë me një ceremoni shumë të thjeshtë dhe private.

Modelja e fitness-it Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "E Diell" në Top Channel.

Aktori i famshëm Kevin Hart është kthyer pas në kohë për të zbardhur dritë mbi tradhëtinë që i bëri bashkëshortes në vitin 2017.

Një ditë më parë bukuroshja shqiptare, Angela Martini festoi ditëlindjen e 34-ët.

 

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman ka uruar festën e Fiter Bajramit përmes një postimi në rrjete sociale.