Përfundon në spital Aaron Carter

16/11/2019 - 12:48

Këngëtari Aaron Carter ka përfunduar në spital në Florida.

Të enjten, një fotografi u postua në llogarinë e tij në Instagram ku dukej i shtrirë në krevatin e një spitali, i mbuluar me batanije.

"Mami do të kujdeset për ty", shkruhet në përshkrimin e fotografisë.

Sipas "E!News", Carter ndihej shumë i lodhur prej axhendës së ngarkuar dhe kishte nevojë për disa ditë pushim.

Por Aaron ka qenë shpesh në qendër të medias për varësinë e tij nga droga, sëmundjen mendore dhe mosmarrëveshjen publike me vëllain Nick.

Një postim i Carter në Twitter bën me dije se nëna e tij, Jane Carter do menaxhojë rrjetet e tij sociale derisa të rikuperohet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në mesnatë është prezantuar kënga më e re e dy këngëtarëve Kida dhe Mozzik me titullin “PP”.

Dy këngëtaret e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul M

Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri ishte e ftuar një ditë më parë në programin "Rudina" në TV Klan për të folur për projektin muzikor

Christina Ricci ka kërkuar divorc dhe urdhër mbrojtje nga bashkëshorti i saj prej 7 vitesh, James Heerdegen, pasi ky i fundit ushtroi dhu

Aktori i njohur i humorit Gent Hazizi ka folur së fundi për kineastët shqiptare si dhe prodhimet e reja të kolegut të tij Ermal Mamaqi.

Isida Mollaymeri dhe Alba Hoxha janë dy balerina shumë të njohura në Shqipëri.

Pavarësisht se është një prej figurave më të njohura të gazetarisë shqiptare, pak gjëra dimë për jetën private dhe të shkuarën e Blendi F

Dua Lipa dëshiron të ketë një bashkëpunim me Madonën, e këtë e ka konfirmuar edhe menaxheri i këngëtares shqiptare Ben Mawson.

Lajmi se aktorja Beren Saat do të ndahej sërish nga bashkëshorti i saj, këngëtari Kenan Dogulu pushtoi ditët e fundit portalet turke e jo