Pranoi se është gay, Albërije Hadërgjonaj: Je një ikonë Mario

19/11/2019 - 19:37

Albërije Hadërgjonaj ka reaguar sot pas deklaratës së bërë publike nga Mario Dedivanovic, i cili pranoi për herë të parë publiksisht se është gay.

Në eventin "American Influencer", grimieri me famë botërore tha se ka prirje homoseksuale, ndërsa këngëtarja e njohur shqiptare, Albërije Hadërgjonaj, e konsideroi atë personazh ikonë dhe tepër të veçantë.

"Për herë të parë në jetën time, mund të them se zëri yt ëngjëllor është mesazhi më i mirë në botë!

Zoti na bëri të përsosur. Ai kurrë nuk gabon! Ai të bëri ty qenien më të bukur ndonjëherë.

Faleminderit shumë për fjalimin tënd të mrekullueshëm! Ti je një ikonë Mario. Jam shumë krenare për ty", shkroi një mesazh në anglisht në Instagram, Albërija, dedikuar grimerit shqiptar me famë botërore.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Teksa iu përgjigjet pytjeve të fansave në Instagram, moderatorja Nevina Shtylla ka zbuluar planet e së ardhmes.

Këngëtarja e njohur, Soni Malaj është mjaft aktive me postimet e saj në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përditshmëria apo

Këngëtarja Ingrit Gjoni është rikthyer pas në kohë duke risjellë në vëmendje fillimet e karrierës së saj.

Pasditen e djeshme në emisionin “Ftesë në 5” ishte e ftuar modelja Klaudia Kalia, ku foli për jetën e saj dhe angazhimet që lidhen me mod

Kantautorja e njohur amerikane Taylor Swift është shpallur si këngëtarja më e paguara në botë për vitin 2019 sipas revistës ‘Forbes’.

Tani që nuk është në politikën aktive, duket se ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, ka më shumë kohë për të kaluar

Për herë të parë Brad Pitt iu është adresuar jetës së tij private.

Pak kohë më parë Robert Berisha habiti të gjithë kur me anë të një postimi në rrjetet sociale njoftonte se ai dhe Nora ishin ndarë.

Këngëtarja Rovena Dilo mori pjesë këtë vit në “Festivalin e Këngës Magjike” në një bashkëpunim me Hit Man dhe Rolla.

Këngëtari italian Al Bano Carrisi ditën e sotme ka humbur nënën në moshën 96-vjeçare.