Prezantuesi i njohur italian infektohet nga COVID-19

26/10/2020 - 15:10

Prezantuesi i njohur italian, Gerry Scotti ka bërë të ditur përmes një njoftimi në Instagram se është infektuar me koronavirus.

“Dëshiroja që t’jua thosha vetë. Jam infektuar me Covid-19, ndodhem i izoluar në shtëpi, nën vëzhgimin e mjekëve. Faleminderit të gjithëve për dashurinë dhe mbështetjen tuaj”, shkruan ai në postimin e tij.

Ndjekës të shumtë i kanë uruar shërim sa më të shpejtë prezantuesit. Fatmirësisht gjendja e 64-vjecarin është e mirë dhe nuk ka pasur nevojë të shtohej në spital.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja Einxhel Shkira ka publikuar një foto të koleges dhe mikeshës së saj, Fjoralba Ponari me të dashurin, ku duken shumë të dashur

Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se aktorja turke, Neslihan Atagul është shtruar me urgjencë në spital.

Aurela Basha ka postuar një foto shumë familjare dhe të përzemërt të liderit të opozitës, Lulzim Basha i cili përtej politikës është dhe

Pasi kaloi me simptoma të lehta Covid-19, prezantuesja Kiara Tito mblodhi të gjithë miqtë e ngushtë për ta pritur bashkë datën 19 janar,

Këngëtari i njohur Justin Bieber është kthyer në vitet e adoleshencës duke kujtuar se si u arrestua në vitin 2014.

Anita Haradinaj në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi në krahët e bashkëshortit të saj, Ramush Haradinaj.

*Rrëfimi i veçantë/ Taulant Balla tregon si u njoh me bashkëshorten që vinte nga një familje e persekutuar

Vildane Zeneli pothuajse çdo ditë komentohet në shtypin rozë për pozat seksi, për të rejat në karrierën si modele, por më e komentuara mb

Anxhela Peristeri ishte e ftuara e mbrëmjes së djeshme në “Jonida’s Room”, emisionin e Jonida Maliqit nê Vizion Plus.

Aktorja Mira Furlan ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare dhe këtë e kanë konfirmuar familja dhe menaxheri i saj, raporton “BBC”.