Princi mohon akuzat për përdhunim ndaj 17-vjeçares

17/11/2019 - 16:31

Duka i Yorkut ka folur publikisht për BBC rreth akuzave për përdhunim ku tha se incidenti i përfolur me një amerikane 17-vjeçare nuk ka ndodhur kurrë.

"Ajo nuk ka ndodhur kurrë. Në mënyrë kategorike, unë ju them se nuk ka ndodhur kurrë. Nuk mbaj mend të jem takuar me këtë zonjë", tha ai.

Virgina Giuffre, një prej akuzuesve të Epstein deklaroi se ishte e detyruar të bënte seks me princin tre herë, por Princ Andrew, djali i tretë i Mbretëreshës tha se ishte në shtëpi për një ndër rastet që akuzohet.

Madje thuhet se ka lidhje me Jeffrey Epstein, financierin amerikan që u vetëvar teksa po hetohej për akuzat e trafikimit seksual.

Virginia Giuffre, e njohur ndryshe si Virginia Roberts tha se u detyrua të bënte seks me Princin në vitin 2001, kur ishte 17 vjeçe dhe në vitin 2002 në një prej ishujve privatë të Epstein.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Së fundmi u zbulua në media se këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli është në një lidhje me një biznesmen turk.

I ftuar pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon ishte këngëtari  Devis Xherahu dhe partnerja e tij, Ertemiona Mejdan

Në muajin shtator, moderatorja e njohur Jonida Vokshi njoftoi se do të largohej nga “shtëpia e saj” për 10 vite, “DigitAlb”.

Një ditë më parë, këngëtari i njohur Justin Timberlake i kërkoi falje bashkëshortes pas fotove që qarkulluan në rrjet ku ai dhe kolegia e

Mbyllet emisioni "Casa de los 3s" i moderuar nga Dajana Shabani dhe Besmir Metani dhe Hermes Nikaj i njohur si "Zogu i Tiranës", i cili d

Morena Taraka është një ndër personazhet e ekranit që pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit udhëtoi drejt Shqipërisë për t’ju ardhur në ndi

Pak ditë më parë, Justin Timberlake u fotografua nën shoqërinë e aktores Alisha Wainwright në New Orleans.

Aktorja me origjinë shqiptare me famë botërore Eliza Dushku do të japë ndihmën e saj për të prekurit e tërmetit të 26 Nëntorit në Shqipër

Pas tërmetit tragjik që goditi vendin tonë më 26 nëntor, këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha fluturoi drejt Shqipërisë për të takuar

Të shumtë janë emrat e personazheve të njohura të televizionit dhe showbiz-it që u solidarizuan me të prekurit nga tërmeti dhe ndihmuan m