Princi saudit i ofron 10 milionë dollarë Kanye West për një natë me Kim Kardashian

15/01/2021 - 14:56

Reperi i famshëm Kanye West ka deklaruar se ka hyrë në një krizë të madhe ekonomike dhe ka kërkuar ndihmë. Ai ka treguar se është në një borxh të madh prej 53 milionë dollarësh dhe u shpreh se do të pranonte çdo lloj ndihme nga miliarderët e tjerë.

West kërkoi 1 milion dollarë nga Mark Zuckerberg për të vazhduar punën e tij në art, ndërkohë që një tjetër miliarder i është ofruar për ndihmë, por me një kusht.

Bëhet fjalë për princin Saudit Mohammed i cili ka thënë se do t'i japë reperit 1 miliard dollarë nëse ai do t'i lërë për një natë partneren Kim Kardashian, me të cilën West është në divorc e sipër.

"Nuk më intereson aspak muzika apo veshjet e tij, por gruaja e tij është një aset i paçmuar. Unë do t’i paguaja 10 milion dollarë ose më shumë vetëm për të kaluar një mbrëmje me të",- ka thënë princi.

Ndërkohë, nuk dihet sesi është pritur kjo deklaratë nga reperi apo vetë Kim, nga të cilët nuk ka ende asnjë reagim.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gjatë intervistës ekskluzive me Oprah Winfrey, Meghan Markle rrëfeu si kurrë më parë për gjithë momentet e errëta që i është dashur të ka

Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka zbuluar se do të marrë drejtimin e “Portokalli” për këtë sezon të ri.

Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka rrëfyer marrëdhënien e tij me fëmijët, po veçanërisht me vajzën e vogël. Ai ka zbuluar edhe "sherret

56-vjeçari Nicolas Cage është martuar për herë të pestë, këtë herë me të dashurën 26-vjeçare Riko Shibata në një ceremoni të vogël në Las

Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao kanë celebruar dashurinë e tyre me martesë.

Aktori i mirënjohur shqiptar, Behar Mera do të jetë zyrtarisht pjesë e emisionit të humorit, "Klanifornia". 

Adele është divorcuar nga ish-bashkëshorti i saj Simon Konecki pas dy vitesh negociata.

Reperi i njohur, Mozzik është një nga më të paguarit në tregun muzikor shqiptar.

Romain Gavras ka konfirmuar ndarjen nga Rita Ora pas disa muajsh lidhjeje.