Prindër për herë të parë, emri i veçantë i bebit të Princ Lekës dhe Elia Zaharias

22/10/2020 - 13:13

Princ Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë. Mësohet se Elia ka sjellë në jetë një vajzë.

Sipas "Abcnews.al", bashkëshortja e princ Lekës ka lindur vajzën në maternitetin "Mbretëresha Geraldinë".

Sakaq, bëhet me dije se çifti e kanë pagëzuar të bijën me emrin Geraldina, nga nëna e Lekës.

Gjithashtu bëhet e ditur se vogëlushja gëzon shëndet të plotë.

Shtatzania e Elias u zbulua pak kohë më parë për mediat, kur ajo dhe Princ Leka u fotografuan duke ecur në këmbë në rrugët e Tiranës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi zbuloi para pak ditësh përmesdisa fotove në Instagram ku shfaqej pranë bashkëshortit të saj, Tolgahan

Jonida Maliqi ka folur për herë të parë për divorcin nga ish-bashkëshorti i saj në rubrikën "Tani mund të këndosh" tek "E Diela Shqiptare

Yolanda Hadid po e shijon shumë të qenurit gjyshe dhe këtë e shfaq edhe në rrjetet sociale.

Listës së figurave publike që preken nga Covid-19 i është shtuar edhe këngëtarja Diona Fona.

Moderatorja e njohur Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë në tetor dhe solli në jetë një djalë të quajtur Diell.

Në ditët e sotme koncertet muzikore nuk janë problem për artistët, dikur ishte ndryshe.

Dua Lipa e ka bërë tashmë të qartë përgjatë viteve që është shumë krenare për kombësinë e saj shqiptare dhe këtë e ka treguar më shumë me

Muzikantët e muzikës “live”-it, pas aktit normativ të fillimtetorit që ndalon hapjen e klubeve të natës, diskove, “lounge bar”-eve dhe mu

Këngëtarja e njohur, Rosela Gjylbegu ka rrëfyer së fundmi momente të rëndësishme nga jeta e saj e përditshme, por dhe mjaft personale.