Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! Blogerja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

27/10/2020 - 08:25

Blogerja shqiptare, Sara Karaj ditën e sjeshme ka sjellë në jetë vogëlushin e saj të parë.

Sara nëpërmjet një postimi në “Instagram”, ka dhënë lajmin e bukur me një foto shumë të ëmbël të të voglit.

“Faleminderit që na zgjodhe ne, dashuria jonë me shikim të parë! Vogëlushi Malaj”, ka shkruar Sara.

Sara ende nuk e ka zbuluar emrin e djalit të saj dhe jemi tepër kuriozë për ta mësuar.

Menjëherë qindra urime kanë ardhur nga miqtë dhe ndjekësit e saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Muzikantët e muzikës “live”-it, pas aktit normativ të fillimtetorit që ndalon hapjen e klubeve të natës, diskove, “lounge bar”-eve dhe mu

Këngëtarja e njohur, Rosela Gjylbegu ka rrëfyer së fundmi momente të rëndësishme nga jeta e saj e përditshme, por dhe mjaft personale.

Bebe Rexha përflitej që në korrik për një romancë të re, të cilën ajo vendosi ta“zyrtarizonte” në muajin shtator, në një foto ku kishte m

Prej pak kohësh, është përfolur një ribashkim mes reperit të njohur nga Kosova, Mozzik, dhe Loredanës, por askush prej tyre nuk kishte bë

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera në botë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora feston sot 30-vjetorin e lindjes.

Këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi ka kujtuar personat e afërm që humbi në Durrës nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit 2019.

Nëse do na duhet të përmendim disa vajza seksi, emri i këngëtares dhe aktores së njohur Jennifer Lopez është një nga emrat e parë që na v

Këtë të premte, ylli ndërkombëtar me origjinë shqiptare, Dua Lipa, do të përformojë live në 'Studio 2054', e cila do të transmetohet në v

Këngëtarja e "Jar of Hearts", Christina Perri ka humbur vajzën e saj të sapolindur.